2733
2739

تقریبا یک هفتس افسررررده شدم وحشتناک بدون هیچ دلیلی 😔 

پیش میومد گاهی لحظه ای دپ شم سریع برمیگشت 

الان ی سره شدم ولم نمیکنه جوری ک دلم نمیخواد فردا شه بیدار ک میشم با خودم میگم خب ک چی دوباره ب زور قرص ارامبخش میخوااابم 

کارم شده گریه  شوهرم و ذله کردم 😭 میگم فک کنم یه مریضی گرفتم دارم میمیرم 

ب نظرتون چ مرگمهههه چه کنم میترسم حلق اویز کنم خودمو ب شوهرم میگم این روزا مواظبم باش 😪😔

چند سالتونه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ایا نزدیک تخمک گذاری یا پریودتون نیست؟ 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایا نزدیک تخمک گذاری یا پریودتون نیست؟ 

تازه پریودم تموم شده  البته این سری عادی نبود در حد ۲ روز همیشه ۵ روز خونریزی داشتم یعنی ربط داره؟؟

قبل پریود در حد یکی ۲ روز اینجوری میشدم هیچوقت اینجوری نبودم

فقط باید بری روانشناس بات صحبت کنه بت امید بده افسردگی سخت درمان میشه قرصاشم بعده یه مدت بدنت عادت م ...

اخه یهویی چرا اینجوری شدم قبلا روانشناس رفتم دارم قرصای ارامبخش میخورم

2738
تازه پریودم تموم شده  البته این سری عادی نبود در حد ۲ روز همیشه ۵ روز خونریزی داشتم یعنی ربط دا ...

اره عزیزم حتما به خاطر همونه

اگه یه مدتم حالت سرخوشی و انرژی زیاد بهت دست بده شاید دچار دوقطبی شدی

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
اخه یهویی چرا اینجوری شدم قبلا روانشناس رفتم دارم قرصای ارامبخش میخورم

منم اینجورم اخه تو خودم میرم دلم نمیخاد باکسی بحرفم ازدواج کردم بهتر شدم ادمایه جدید سعی میکنم تنها نشم فقط یا تو خونه نمونم برم پیش دوستام ب چیزایی ک مهمن و ناراحت کنندن فکر نکنم بزنم ب بیخیالی همین