2752
2734
عنوان

اينجا واقعا ميگين گذشته طرف براتون مهم نيست ياروشن فكر بازيه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 122 پست
گذشته ها گذشته ولی بیماری هاش میمونه متاسفانه

خب بله الان غصه گذشته هارو بخوری انگاری سر یه قبر خالی داری عزاداری میکنی

و اینکه انسان جایز الخطا نیستش 

ممکن الخطاست و ممکنه که خطا کنه فقط باید دیگع اون اشتباهو تکرار نکنه و ادم خوبی بشه 

کی گفته مهم نیست من حاضر بودم شوهرم نه نماز بخونه نه اهل خدا وپیغمبر باشه اما از این کثافت کاریا هم ...

من واقعا درك نميكنم اونايى كه ميگن مهم نيست مگه ميشه مهم نباشه فردى كه به راحتى زنا ميكنه يعنى اين كارو گناه نميدونه وبراش مهم نيست بعد ازدواجم صددرصد انجام ميده

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برا من مهمه 

این همون آدمه دیگه چه اطمینانی هست ک عوض شده باشه 

منظورم رابطه نیست منظورم همه چیزه

اگر بودنمان مرزهای زندگی کسی را وسعت داده،می ارزیم وگرنه که هیچ...
2731

من برام مهم نیست چون ۸۰درصد مردا همینن

حالا هزاریم بیاد بگه من نکردم وقتی خودم میدونم رابطه داشته بیام خودم اذیت کنم ک چی بشه 

ولی حاصرم قسم بخورم بعد از ازدواج بامن کاری نکرده 

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
تو ايران كه همه اكثرا همينن وزنا رو بد ميدونن مگر اينكه بخوان روشن فكر بازى دربيارن از لس آنجلس كه ك ...

روشن فکر بازی یعنی چی؟

یعنی اگر بخوایم با شرایط جدید زندگی کنیم محکوم میشیم به نمایش دادن روشن فکری؟

قطعا به اعتقادات خیلی ربط داره 

اگه پیرو تاپیک پر بازدید میگی منم نظرم مثل اون خانماست که میگن اگر طرف از سر احساسات اون کارارو کرده باشه بهتر باهاش کنار میایم تا اینکه با طن بدکاره کرده باشه 

اگه دقت کرده باشی اونایی که گفتن کاملا با اینطور روابط(زن بدکاره) کنار میان اکثرا بچه مچه های سایتن

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
خب بله الان غصه گذشته هارو بخوری انگاری سر یه قبر خالی داری عزاداری میکنی و اینکه انسان جایز الخطا ...

نظر شما بسیار محترمه.

ولی برای من مهمه .

حاضرم تا اخر عمرم تنها بمونم تا اینکه پکیج بیماری های مقاربتی در کنارم باشه.

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍

دوست عزیز یسریا خودشون از اینکارا کردن میگن مهم نیست اما یسری هم نکردن و سالمن اما چی بگن مثلا من ۳۴ سالمه مجردم رابطه ای نداشتم اما بیشتر پسرا رابطه داشتن چون تا دلت بخاد آدمش ریخته که باهاشون بخابه و اینکه من برام مهم هم باشه طرف راستش رو نمیگه که فک کردی زیر بار میره!!؟ طرف قتل کرده ۱۰ ساله توی زندانه اعتراف نمیکنه فک کردی میاد رابطه جنسی که عشق و حال کرده رو بگه؟! مجبوریم مهم نباشه برامون

.
خدایی این چزتو پرتا چیه میگین هی صیغه صیغه میکنین یه چیزی یاد گرفتینا ولا منکه ندیدم مذهبی واسه رف ...

حالا شما ندیدی چرا جوش میاری؟ بله ما خیلی ادم مذهبی ریا کار و چشم هرز دیدیم اتفاقا منسب _خاص_ هم داش! 

نه غزه نه لبنان هردو فدای ایران 💚🤍❤️
2706