2752
2734
سلام بله

ببخشید عزیزم اگر مایل بودید جواب بدید 

میخواستم ببینم چون زود حامله شدی اطرافیان چجوری برخورد کردن؟

من ۳ ماه بعد عروسیم حامله شدم و تا ۴ ماهگی جرات نکردم حتی به خواهرم و مادرم بگم بعد اونم که همه فهمیدن از خانواده خودم و شوهرمو دوستامو همه مسخرم کردن توی روم میگفتن مگه پیشگیری بلد نیستی یا آبرومونو بردی مگه هول بودی میزاشتی یکم دونفره باشید بعدا

خیلی اذیت شدم و هیچ لذتی از حاملگی و نوزادی دخترم و اوایل ازدواجم نبردم

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون
ببخشید عزیزم اگر مایل بودید جواب بدید  میخواستم ببینم چون زود حامله شدی اطرافیان چجوری برخورد ...

ی خورده خواهرشوهرم ناراحت دهمین خانواده خودم ک اصلا حرفی بهم نزدن اتفاقابهم میرسیدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی خورده خواهرشوهرم ناراحت دهمین خانواده خودم ک اصلا حرفی بهم نزدن اتفاقابهم میرسیدن 

خداروشکر عزیزم

الان چی خانواده شوهرت بچتو دوست دارن؟

خداروشکر عزیزم الان چی خانواده شوهرت بچتو دوست دارن؟

آره خیلی ازهمین میترسم ک بهشون وابسته بشه منودیگه دوست نداشته باشه آخه من باخانواده شوهرم خوب نیستم بچه شماچندوقتشه

2731
آره خیلی ازهمین میترسم ک بهشون وابسته بشه منودیگه دوست نداشته باشه آخه من باخانواده شوهرم خوب نیستم ...

دختر من کلاس اولیه

منو مادرشوهرم خیلی ساله قهریم سر همینم کل خانواده شوهرم با من قهرن و دخترمو از دوسالگی ندیدن و اصلا قبول نمیکنن که ببیننش