2733
2734

می‌خوام در حد پونزده کیلو لاغر بشم.خودم میگم برم باشگاه شوهرم میگه اگه بری باشگاه عضله درمیاری و تا ولش کنی دوبرابر میشی ..

کار با دستگاهای باشگاه لاغر نمیکنه؟فقط عضله درمیاری ادم؟

حالا خودش می‌ره باشگاه به من که رسید میگه تو خوب نیست برات😒

یکم اطلاعات بدین درباره باشگاه من بدونم چه خبره تو باشگاه 

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀

اگه میخای لاغر کنی باید ورزش هوازی بری

ایروبیک زومبا تی ار ایکس اینا خوبن

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا من رون و باسنم خیلی بزرگه می‌خوام آبش کنم یا بازوهام خیلی بزرگه بدون دستگاه که آب نمیشه ؟😢

پیلاتس و ایروبیک و اینام تاثیر نداشته قبلاً رفتم 

داشتم فکر میکردم بعضیامون خیلی بی رحمانه داریم یه دردایی رو تحمل می کنیم، دردایی که خیلی بزرگ تر از قد و قواره ماست، ما هیچ وقت حق انتخابی براشون نداشتیم،این دردا زورشون خیلی بیشتر از لبخندامونه..دردایی که هر بار از خودت می پرسی چرا من؟؟؟!! و هر بار جوابی که هیچ وقت پیداش نکردی غمگین و غمگین ترت می کنه...در کل باید بگم آخرشم نفهمیدیم چی به چیه،،،ما دویدیم و نرسیدیم بعضیا نشستن و رسیدن🙂                         عضو گروه مانکن های زیبا                             وزن اولیه ۸۵٫۴۰۰ 😒 وزن قبلی ۸۳٫۴۰۰ 🥲 وزن جدید تو تاریخ (۹٫۲۹) ۷۹٫۴۰۰ 😁 وزن جدید تر تاریخ (۴۰۲٫۱۱٫۱۵) ۷۵😌 انشالله وزن هدف ۶۰😀

باید هوازی کار کنی

بدم بدن خانوما مث اقایون نیس ک بری دو ماهه عضله دربیاری مگه اینک بخای امپول بزنی

من خودم چندین ساله کار میکنم اصلا اصلا عضلات انچنانی ندارم

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
اگه میخای لاغر کنی باید ورزش هوازی بری ایروبیک زومبا تی ار ایکس اینا خوبن

قبلاً پیلاتس رفتم دریغ از یذرع تغییر

شما میتونی کراس فیت کارکنی هم هوازی داره هم کار با دستگاه بعدشن کلر بادستگاه واقعا ادمو فیت و خوش فرم میکنه میخوای عضله نیاری به سبک رزمی کارا کار کن وزنه سبک با تعداد دفعات زیاد

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

درستش اینک اول رژیم بگیری با ورزش هوازی بعد بری باشگاه برا ژریمو عضله سازی

در هر صورت میسوزونی ولی وقتی باشکاه میری چربیت میره جاش عضله میاد و شاید بیشتر قبل هم بادکنی چون اب بین ساولی و این برنامه ها هس،تو این مرحله داری چربی میسوزونی ولی چون ظاهرن تغییری احساس نمیکنی ناامید میشی و حس بدتری داری..اگ صبرو حوصله داری و پایبندی ب ورزشت برو باشگاه ولی اگ عجله داری و فورن میخوای نتیجه رو تو ظاهرت  ببینی رژیم بگیر و همراهش ورزش هوازی

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️
چه حرفایی میزنن خدایی. مگه عضلانی شدن به همین راحتیه . بعدم یه رشته برای چربی سوزی و کاهش وزن برو

نمی‌دونم بخدا.میگه عضله هات درمیاد کار با دستگاه.تو میخای لاغر بشی 

خانما جواب منم بدید .میشه بچه یکسال و نیم رو برد باشگاه؟کسی نیست بچمو بگیره

بعضی باشگاه ها اجازه نمیدن . چون ممکنه خطرناک باشه واسه بچه . بالاخره کلی وزنه اونجا هست و بچه ها شیطونن و می‌خوان محیط رو کشف کنن

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706