2737
2734

خیلی وقته شبا نمیخوابم 

خیلی وقته تنهام بجز دستای کوچیک خواهر زادم هیچ دستی گونه هامو نوازش نکردن 

خیلی بار خنده دار میشد همه چیز ولی نخندیدم ،خندم نیومد

خیلی وقتا گرفتنم بغل برای سوگم گریه کردن گریه و اشک معنی نداشت دوست داشتم فضآ تغییر کنه 

یک سال و یک ماه و یازده روز دیدن مامانم نرفتم چه دیدنی ؟

هیچ میلی به غذا ندارم دوسه روزی یه تکه نون و پنیر و مچاله شدن تو رخت خواب 

حتی هیچ میلی به مرور خاطرات قشنگم ندارم 

هیچ دردی دیگه دردم نمیده هیچ شوقی دیگه وجود نداره .

هیچکس دوستم نداره هیچکس یادم نمیکنه مگه کاری ازم بخواد هیچکس دلش برام تنگ نمیشه .

یه عده من رو کشتن نیمه جون رهام کردن .

تیر خلاص و خودم به خودم شلیک کردم یه زندگی نباتی دارم 

جواب ازمایشم امد خودکشی موفق با ۸۰ درصد احتمال قتل عمدی و غیر عمدی کسایکه فکر میکردم دوستم دارن 

عزیزم با چی خودکشی کردی ب منم میگی ؟ 

برای ارامش دلت ذکر لا اله الا الله و زیاد  بگو و اینکه میتونی این کارا رو انجام بدی بهت قول میدم آروم میشی : دعای یستعشیر هم میتونی با خلوص نیت بخونی :  گلم التماس دعا ۱۰۰۰ صلوات ب نیت مشگل گشایی و خبر خوب هدیه کن ب خانم فاطمه زهرا نذر سیب و سوره یس بخون و هدیه کن ب اقام ابوفاضل ع و ابا عبدالله و شش ماهش ع و اقا امام زمان عج ماه هم کامل شد یس بخون هدیه کن ب مهدیه فاطمه عج حاجت روا میشی عزیزم منتطر خبر خوشتم سوره حمد هم برای گشایش خوبه و نماز استغاثه امام زمان خوبه و ۸ تا نمک نذر امام رضا کنی هر کدوم از اینا رو خواستی انجام بده ان‌شاءالله با خبر خوب میاد سمتت و بهم میدی خبر خوبشو نماز استغاثه امام زمان خوبه و اینکه این ذکر بشه ورد زبونت یا ابلفضلل ابالغوث بشه ورد زبونت امیدتو نا امید نمیکنه خبر خوبشو بده بهم خوشحال میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دكتر نياز به كمك داري بهت دارو ميده يه مدت ميخوري از اون حال و هوا در مياي

من چند سال پيش اينطور بودم البته بخاطر بچه هام مجبور بودم از تخت بيام بيرون منتها دكتر رفتم شك كردن و تست گرفتن سوالا رو جواب دادم تازه فكر ميكردم لابد همه همين جوابا رو ميدن افسردگيشديد داشتم دارو داد كنترل شد بعدا دوباره همون سوالا از من شد جوابام كاملا متفاوت بود 

الان يكسالبيشتره دارو نميخورم شايد بعضي وقتا حس ميكنم وضعم ناجوره يكي دوباري بخورم ولي اوكي هستم

نذار شديدتر بشه برو دكتر كمكت كنه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
عزیزم با چی خودکشی کردی ب منم میگی ؟  برای ارامش دلت ذکر لا اله الا الله و زیاد  بگو و ای ...

گفتن خودکشی کنی گناهه 

منم زنده زنده مردم 

هیچ ذکری افاقه نمیکنه 

کاشک مامانم بیاد دنبالم دلم فقط میخواد دستمو بگیره ببره.

چه شبایی چه روزایی که مردم از مریضی از دلتنگی از سوگ و کسی کنارم نبود 

برادر معتاد و ترک بدی مست بیاد خونه

بابای بد 

کجای این لجن زار و باز کنم   

2738

افسردگی از درون آدم رو میخوره ، انگار داری آروم آروم می میری از خدا واست آرامش و دلی شاد رو آرزو میکنم

تمام تلاشتو بکن از این خلسه و پوچی خودتو نجات بدی بخاطر خودت یا حتی بخاطر مادرت چون میدونم با دیدن حالت داره عذاب میکشه

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
گفتن خودکشی کنی گناهه  منم زنده زنده مردم  هیچ ذکری افاقه نمیکنه  کاشک مامانم بیاد ...

منم الان زنده زنده مردم 😭😭😭 الان چرا من نباید خواب باشم چرا باید درد بکشم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

برو دكتر نياز به كمك داري بهت دارو ميده يه مدت ميخوري از اون حال و هوا در مياي من چند سال پيش اينطو ...

عوارض نداشت داروها ؟

پسر هستم..دوسدارم با حرفام به بقیه کمک بکنم حتی یک درصد.. اینطوری شاید حال خودمم خوب بشه :)
2706