2733
2734

من تازه شاغل شدم و هنوز اولين حقوقم رو نگرفتم، گلهي اوقات بين خرفاي شرهرم متوجه ميشم كه ميخواد منم تو خرجاي خونه كمكش كنم، حدود همسرم دقيقا دو برابر حقوق منه، ولي براش خيلي كمتر از حقوق من ميمونه چون دقيقا نصف حقوقش رو ميده براي اجاره.

راستش من نميدونم بايد چيكار كنم كه اگر هم خواستم كمكي بكنم تبديل به وظيفه نشه

لطفا راهنماييم كنيد چيكار كنم كه همسرم عادت نكنه به اينكه هميشه بايد منم پول بدم، اصلا به نظر شما بهترين كار چيه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ميشه يكم در موردش بگيد؟ يعني كل حقوقتون رو باهم خرج خونه ميكنيد؟

بله حساب پس انداز مشترک داریم

حساب مخارجمون هم مشترکه

البته حساب های شخصی هم داریم ک باز فرقی نمیکنه میدونیم هر کدوم چقد داریم 

البته ما مسئولیت های خونه و بچمون هم مشترکه 

دو روز پیش اسباب کشب کردبم واحد روبرو.همسرم شغل ثابت ندارن دکتری ریاضی هستن ولی مدرسه غیر انتفاعی که حقوق چندانی نمیدن.خودمم حقوق بگیرم.از اون سال تا امسال که قراردادمون تموم شد حتی ریالی هم نداشت رهن بده.همه چیو خودم دادم رهن و بنگاهی و خرجی که خونه جدید داشت.چون واحد روبرومون اومدیم تمام وسایلارو خودمون آوردیم پا به پاش کار کردم الان همه جام درو میکنه.همین صب بعد از اون همه زحمت و خرج کردن بخاطر یه لامپ که روشن بود هر چی از دهنش دراومد گفت.خواستم بگم مدیریت کن پولاتو.

بله حساب پس انداز مشترک داریم حساب مخارجمون هم مشترکه البته حساب های شخصی هم داریم ک باز فرقی نمیک ...

چه خوب

من از بچگي هميشه پس انداز پنهون داشتم و الانم درست دارم كه همينطور باشه و خب اگه كل حسابمون مشترك باشه من نميتونم پس انداز كنم

میتونید بخشی از اجاره رو بدید 

ما نصف نصف میریم جلو 

نصف هزینه با من نصف هزینه با همسرم 

گاهی حالا نسبت ها تغییر میکنه.

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706