2752
2734

22 ساله ازدواج کردم اختلاف نظر داریم ولی بی احترامی هرگز هنوز بعد این همه سال حتی بند کفشمم میبنده 

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما خودمون مشکلی نداریم اما خانواده خودم چشم دیدن زندگیمو ندارن از بس فتنه میندازن تو زندگیم ۱ ماهه بیخودی از شوهرم بدم میاد از بس منو نسبت بهش متنفر کردن از بس بد شوهرمو گفتن خیلی ناراحتم هروز دارم کلنجار میرم و انگار نمیتونم دیگه پایبند زندگیم باشم

2731

بعداز بیست ویک سال زندگی مشترک،این تجربه رو بدست آوردم که اگر در انتخابتون،دقت کنید و اصول وعقایدی که براتون مهم هست،با طرف مقابلتون نزدیک به هم ویا مثل هم باشه،تو هر شرایطی پا به پای هم میایین و سختیهای زندگی رو میگذرونید تا رشد کنید...چون عقاید مشترکی دارید

با معاشرت کردن هم،کم وبیش مشخص میشه طرف اهل فحش دادن هست ویا دست بزن داره یا نه.....خدا روشکر نه خانواده خودم ونه خانواده همسرم اهل کتک کاری وبددهنی نیستند.چون اینجوری یاد گرفتیم،در زندگی شخصی هم اهل کتک کاری وفحش دادن نیستیم.تربیت خانوادگی سر این مساله مهمه

خدایا بی نهایت شکرت