2733
2734

بچه ها من خودمو هرجور که هستم واقعا دوس دارم همم همیشه ازم تعریف میکنن اسمم نازنینه میگن واقعا اسمت بهت میاد

حالا عروس خالم دیشب گفت خاله دماغ نازنینو عمل کنید(خودش عمل کرده) گفتم من نتیجه عمل تورو دیدم واقعا پشیمون شدم نمیتونم واسه خوشگلتر شدن ریسک کنم

بعد باز امشبم میوه گرفتم جلوش برداره خانم میگه خاله دندونای نازنین نیاز به ارتودنسی داره(خودش دندوناش ارتودنسیه و افتضاحه خودشم قبول داره)

این یکیو خودمو زدم به نشنیدن ولی بعدش چه جوابایی به ذهنم رسید آخ داد واسه این لحظه🤣🤣🤣🤣🤣

فقط خیلی خوشحالم که شخصیتم جوری بوده تاحالا عیب و ایراد هییییچکسو بهش نگفتم آخه اصن به چشمم نیومده که بگم

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهامو رنگکردم ی کم مایل ب حنایی، دختر همسایه گفت هویج چند گفتم چطور گفت موهاتو هویجی کردی، گفتم عزی ...

نمیدونم چرا انقد عقده دارن بعضیا

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
2728

من جواب دندون شکن اکثرا دارم،یجوریم خنده خنده میگم که طرف نتونه دیگه هیچ بگه،مثلا میخواستیم جهیزیه ابجیم بچینیم که بتونیم خودمونم به کارامون برای عروسی برسیم،دو هفته بعد صفر عروسی بود،مادرشوهرشم گیر داده بود که نه ماه محرم وصفر نمیشه،گفتم پس عب نداره نصاب بیاد زودتر پرده ها نصب کنه که حداقل الاف این نشیم،برگشت گفت نههه تو صفر نمیشه پرده زد😑😑منم گفتم پرده خودشو که نگفتم پرده خونش منظورمه😁ول کنید این خرافاتو

یا مادرشوهرم برگشت گفت خواهرشوهرم گفته مگه دختر گدا بود۱۱۴تا مهرش کردن،اخه بابام گفت۱۱۴تا واونام گفتن سریع اکی،

خلاصه منم نگاهی به همسر وباباش کردم،خیلی جدی گفتم،خودش وباباش زرنگن۱۴تاش بدن،صدتاش پیشکش😆😆😆😆بعدا همسر گفت چرا ریدی به من وبابام،گفتم جواب ننت بود😂😂😂😂😂😂

ازین سبکا زیاد داشتم