2733
2764
عنوان

بچه ی مهمونشون گندزد به فرش

456 بازدید | 23 پست

چندروزپیش خونه ی دوستمون مهمون بودیم  یه خونوداه هم بودن بایه بچه ی شیطون و یه  مادر بی خیال اخریرم بچه قهوه رو ریخت رو فرش صاحب خونه که رنگش روشن بود ازقیافه ی دوستم معلوم بود دلش میخواست خفه کنه بچه رو جالب اینجاست باابای بچه عذرخواهی کرد و الکی یکم دعواکرد بچه رو مادره سریع پرید گفت بچه رو جلو جمع دعوانکن بچه س دیگه پیش میاد خدایی اگه بچه هاتونو نمی تونید کنترل کنید جایی نبرید مردم بابدبختی خونه زندگی  درست میکنن

چشم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حرف کلیشه ای یی! 

کاری با اون مادر بیخیال ندارم ولی خواهشا عقل خودتون رو با بچه دو ساله مقایسه نکنید

لذت دختر بودن رو از دخترامون نگیریم:)     من خیلی با خودم کلنجار رفتم، ولی بازم روحا دلم میخواد مرد باشم🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ درخواست دوستی رد میشه🙏🏻 با افتخار مینیمالیست🌱

من پسرم ماشاالله خیلی کنجکاوه نزدیک دوسالشه رفتیم خونه تازه عروس بخدا خودم پای پاش راه میرفتم تو خونه با اینکه کلی وسیله داشت ی ذره خسارت نزدیم کلا هر جا بریم خودم و شوهرم حواستون هست 

واسه چند لحظه آرامش اومدم اینجا و در نتیجه حوصله بحث ندارم .شما درست میگی تمام !           اگه امضام رو خوندی و دوباره ریپلای زدی یعنی مشکل داری خودتو ب دکتر نشون بده

دختر عمه منم خیلی بی خیاله

بچه هاشون شارژرو می‌گیرند دستشون هندزفری را میگیرند

منتظرند من و خواهرم بیافتیم دنبال بچه هاشون

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
چه حرف کلیشه ای یی!  کاری با اون مادر بیخیال ندارم ولی خواهشا عقل خودتون رو با بچه دو ساله مقا ...

مساله همین جاست که بامادر اون بچه کارندارید  منم بچه ی دوساله رومقصر نمی دونم مادرش رو میدونم

اون که بچه بوده من که قهوه بدست رفتم سر میز دخترم ببینم چی می‌نویسه  فنجون قهوه چپه کردم رو کتاب و دفتر مشقش  ک کلی هم روش حساس بود  دوتایی گریه میکردیم 

دوتاشو انداختیم آشغالی افتضاح خراب شد 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

یه بارم دخترعموی شوهرم با دوستاش اومدن خونه ما وای هر کدوم دوتا بچه کوچک 

اینارو ول کرده بودن تو خونه من تازه عروس خودشون رفته بودن تو اتاق حرف زدن وای بچه ها هر کاری دلشون میخواست میکردن دیگه...

بچه یکی شون هم چای رو ریخت رو مبل نو مامانش عین خیالشم نبود تازه میگفت یه جا رفتیم بچه فلان چیزو ریخت رو فرش تازه عروس .... عروسه انقدر باسلیقه بود ماست و زود ریخت رو فرش از اولشم تمیز تر شد.... 

واقعا بعضی مادرا بی خیالن دیگه....

2706