2752
2734
عنوان

چرا هر شبکه ای میزنم دارن از غزه میگن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 64 پست
شوهرم ماهواره خوشش نمیاد البته منم خونه اقوام میبینم ۵ دقیقه سریال نشون میده نیم ساعت تبلیغ

باور کن تا حالا بدی از ماهواره ندیدم نمیدونم واسه چی اینقدر بد میگن از ماهواره 

خیلی سرگرم کنندست 

هنوز تی وی نگاه می‌کنی این ها نذارهد پس میخواستی جی بذاره😏 من که چند سال تی وی نگاه نمیکنم 24ساعت م ...

ماهواره نداریم

دلم به ای فیلم خوش بود و نسیم

که نسیم هم گند زدن توش

ای فیلمم فقط نون خ و کلانتر رو میبینم

خانم وکیل هستم...سوالات حقوقیتون رو پاسخ میدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اندروید باکس گرفتیم بچه ها بدنیا اومدن شبکه وطنی کلا حذف شد چون واقعا اسیب زاست.

الان فقط فیلم انلاین میبینیم یا صبحها نت ده گیگ میگیرم چند تا فیلم میزارم دانلود تا چند روز بچه ها مشغولن 

اصلا نبین چطور دلت میاد ببینی دختر همه وو همه توی روحیه ات تاثیر داره 

چرا رقص و کارهای لب دریای اونها رو به ما نشون نمیدن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
ما اندروید باکس گرفتیم بچه ها بدنیا اومدن شبکه وطنی کلا حذف شد چون واقعا اسیب زاست. الان فقط فیلم ا ...

اصلا ی برنامه شاد ندارن

موقع شهادت و عزا کل تلویزیون سیاه پوشه

موقعی هم که عزا و غم نیست اینه وضع برنامه هاشون

منکه اصلا تیوی نمیبینم 

اگرم ببینم شبکه های ایرانی نمیبینم😅

بنظرم فیلم دانلود کنی ببینی بهتره 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
شوهرم ماهواره خوشش نمیاد البته منم خونه اقوام میبینم ۵ دقیقه سریال نشون میده نیم ساعت تبلیغ

کی گفته 

۱۰ تا شبکه اینجورن اونم بخاطر اینکه قسمت جدید شبکه خانگی پخش میکنه 

وگرنه 

ماه،ای سیسی ،فوریو و... خوبن

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
کی گفته  ۱۰ تا شبکه اینجورن اونم بخاطر اینکه قسمت جدید شبکه خانگی پخش میکنه  وگرنه  ...

چند دفعه گفتم میگه نه اصلا نصب نمیکنم

اون که دلایل کاملا مشخصی داره  امروز پیامک اومده شش میلیون نفر ثبت نام کردن برای غزه شما هم ثب ...

بخدا الکیه 

همین فردا بگن اعزام بشین هزار نفرم نمیشن

پسر منم

حالا جالب اینجاس اصلا نگا نمیکنه ولی اگه کانال عوض شه یا خاموش کنم میگه نکن دارم صداشو گوش میدم😂😂

سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) صلوات💚 به زودی تیکر بارداری میزنم 😍 ۱۹مرداد۱۴۰۲ 
چند دفعه گفتم میگه نه اصلا نصب نمیکنم

چی بگم شبکه های نمایش خانگیش که خوبن الان خودم دارم نیوکمپ رو میبینم توو ساعت مشخص و با تبلیغ مثل تبلیغ ایران

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
حالا جالب اینجاس اصلا نگا نمیکنه ولی اگه کانال عوض شه یا خاموش کنم میگه نکن دارم صداشو گوش میدم😂😂

وای ک کپ پسر منه منم همین شرایط رو دارم کلا تلویزیون در اختیار خودشه