2733
2734

عشقا یه دکتر خیلی خوب معرفی کنید که پولکی نباشه من تازه متوجه بارداریم شدم می‌خوام از اولش زیر نظر یه دکتر عالی باشم،یه دکتر دلسوز ،داروی الکی نده سونو الکی نگیره،سزارین انجام بده برای بارداری اول

زیر نظر مژده تواضع بودم فوق العاده پولکی هست و با شوهرش که داروخانه پایینش هست زد و بند می‌کنه دارو الکی برای بیمار می‌نویسه با آزمایشگاه هم دست هستن برای بیمار

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اووووه مگه چیکارت کرد من میرم پیش دکتر کارگر تقریبا راضیم دارو برا دوماه شد ۱۲۰۰دیگه نمیدونم از نظر ...

اگر منصفانه باشه اشکالی که نداره،تواضغ الکی به من گفت زیگیل داری واکسن بخر از داروخونه بیا تا لیزرت کنم،کلوپوسکوپی کنم با نمونه ها و داروخانه یه روز ۱۲میلیون یه روزم۳میلیون خرجم شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر منصفانه باشه اشکالی که نداره،تواضغ الکی به من گفت زیگیل داری واکسن بخر از داروخونه بیا تا لیزرت ...

من واقعا راضیم ازش بارداری اولم پر خطر بود ولی تا هفته ۳۷نگهم داشت درصورتی ک هرجا میرفتم میگفتن خیلی عجیبه ختم بارداری ندادن بهتو تونستن کنترلت کنن

سزارینم تو بیمارستان فرهمندفر انجام میده و مادرکودک

پیش تواضع هم یه بار زفتم ولی چون سزارین انجام نمیدادن ادامه ندادم

واقعا خب متوجه نشدی باید باهاشون بحث میکردی

رفتم دعوا هم کردم چ فایده باید وقت و حوصله داشته باشی بری شکایت کنی،ولی کلی ترسیدن از اینکه من متوجه دروغاش شده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من واقعا راضیم ازش بارداری اولم پر خطر بود ولی تا هفته ۳۷نگهم داشت درصورتی ک هرجا میرفتم میگفتن خیلی ...

تواضع سزارین می‌کنه گلم ۱۴میلیون رشوه ناقابل میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتم دعوا هم کردم چ فایده باید وقت و حوصله داشته باشی بری شکایت کنی،ولی کلی ترسیدن از اینکه من متوجه ...

باید شکایت میکردی

15 ملیون پول کمی نیس

زمین را گر شوی مالك، طمع بر آسمان داری''✓
من واقعا راضیم ازش بارداری اولم پر خطر بود ولی تا هفته ۳۷نگهم داشت درصورتی ک هرجا میرفتم میگفتن خیلی ...

عزیزم به سلامتی اما من خودم نرس هستم بیمارستان فرهنمد نمیخوام،کوثر یا اردیبهشت یه دکتر خوب و دلسوز🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید شکایت میکردی 15 ملیون پول کمی نیس

منکه نمیتونم شوهرمم وقتشو نداشت خدا از چشماش درش بیاره،تا حالا چندتا شکایت رو مطبش هست انشالله پلمپ میشه به زودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706