2733
2734
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 363631 بازدید | 983 پست
دوستان چه طور ميشه از دكتر اقصي وقت گرفت؟؟

دکتر اقصی طبقه یازدهم ساختمان پزشکان دی هست میتونی همه روزه به جز پنجشنبه و روزهای تعطیل و دوشنبه ها بدی اونجا وقت بگیری ولی به نظر من خیلی وقت آدم تلف میشه کلینیک ابن سینا توی شریعتی از همه نظر بهتره من دیگه دارم درمانم رو اونجا ادامه میدم

منشی ها و کارکنان دکتر اقصی خیلی بداخلاق و عصبین مخصوصا یکیشون که انگار از ...فیل افتاده . من ازوقتی وقت گرفتم تا وقتی بهم گفتن چیکار باید بکنی یکسال طول کشید ولی از اونجا که ننیخواستم پیش دکتر مرد پانکچر و انتقال انجام بدم رفتم ابن سینا و همون روز اول دقیقا بخش آندومتریوز نظری رو که اقصی داده بود بهم گفت و نظر اونها هم همین بود .کلینیک ابن سینا توی شریعتی . توی همون روز سونوگرافی پیشرفته ازم گرفتن و... خیلی پرسنل خوب و خوش اخلاقی داره . دکتر زنان های خیلی مهربونی هم داره خدا خیرشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مشکلم کامل رفع شد خدا روشکر با اقصی چقدر خرج کرده بودم اگه اون پولا بود الان ۴ تا ماشین داشتم&nbs ...

سلام.شما پیش کی میرید براهومیوپاتی؟راضی بودید؟برا بارداری هم تاثیری داشت براتون؟

سلام.شما پیش کی میرید براهومیوپاتی؟راضی بودید؟برا بارداری هم تاثیری داشت براتون؟

بله من تو امضام توضیح دادم میرم دکتر فاطمی مهر .حالم خوب شده ولی باردار نشدم . اول واخر باید خدا بخواد 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2731
بين دكتر اقصي و دكتر نصر كدوم بهترن؟ كسي تجربه ايي داره كه بتونم تصميمگيري كنم بين اين دو تا دكتر؟ م ...

عزیزم شما اندومتریوز داری؟میشه بگی گرید چندی و کجات درگیره؟

تصمیم گرفتی که با کدوم پزشک لاپرا کنی و اینکه ایا نصر به شما گفت لاپرا کنی قبل ای وی اف؟

من اندو کف لگن دارم لوله هامم درگیره نمیدونم اول لاپرا کنم بعد ای وی اف یا راست برم سراغ ای وی اف

2740
سلام  خدمت خانمهایی که می خوان دکتر اقصی رو انتخاب کنن بگم من یکی از 100 ها مریضهای ناراضی ایش ...

بر عکس نظر ایشون من خودم مریض دکتر نصر بودم که رفتم پیش دکتر اقصی 

جناب دکتر نصر از لحاظ رفتاری و اخلاقی بسیار عالی هستند ولی متاسفانه برای انتقال اصلا رحم رو بررسی نمی کنند و فقط انتقال رو انجام میدهند متاسفانه برای خودم هم این اتفاق افتاده و دکتر اقصی بیماری من رو تشخیص دادند و باید حتما عمل بشم .

دکتر اقصی بسیار برای مریضها وقت میزاره و این بنظر من خیلی مسئله مهمی هست در صورتی که پزشکای دیگه اصلا وقت نمیزارند .

بر عکس نظر ایشون من خودم مریض دکتر نصر بودم که رفتم پیش دکتر اقصی  جناب دکتر نصر از لحاظ رفتار ...

سلام خانمي خوبيد

ببخشيد شما مريض دكتر اقصي هستيد؟

يكساله اقدام دارم اماهنوز......😔😔

ذخيره تخمدانم پايينه

اونجا شما كساني رو ديدين كه با ذخيره كم از پيششون جواب گرفته باشن؟

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
2706