2737
2739
عنوان

دکتر ملک منصور اقصی

| مشاهده متن کامل بحث + 363632 بازدید | 983 پست

سلام به همگي. من يه مدت نبودم . من الان پيش دكتر اقصي ميرم. اين دفعه بهم گفت بايد لاپرا بكنم به خاطر آندومتريوز. قبل از لاپرا تخمك كشي دارم و بعد لاپرا و بعد انتقال. كسي جديدأ پيششون رفتن كه شرايط مثل من داشته باشن؟؟

سلام دوستان من بعد از چند ماه موفق شدم دکتر اقصی رو ببینم به من گفت تو چسبندگی بین رحم و تخمدانت شدیده و آندومتریوزت هم شدیده ان شاء الله باید اول تخمک کشیت رو انجام بدم بعد عمل لاپروسکوپی روت انجام بشه که حدودا شش هفت ساعت طول میکشه چند بار ازش پرسیدم خب اول عملم کنید بعد شاید طبیعی ان شاءالله باردار شدم ولی گفت نه و دلیلش هم توضیح نداد شما تجربه ای در این مورد ندارید ؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من بعد از چند ماه موفق شدم دکتر اقصی رو ببینم به من گفت تو چسبندگی بین رحم و تخمدانت شدی ...

سلام عزیز منم شرایطم مثل شماست و کامل تو پست پایین توضیح دادم منم میخوام بدونم چرا ترتیب کار جابه جا نیست یعنی اول لاپا بعد تخمک کشی و انتقال ولی به من جوابی نداد 

2728
سلام دوستان من بعد از چند ماه موفق شدم دکتر اقصی رو ببینم به من گفت تو چسبندگی بین رحم و تخمدانت شدی ...

عزيزم دكتر انصاري كه با دكتر اقصي كار مي كنند به من هم همينارو گفتن و من هم قراره كه روز ٢-٣ پريود با آمپولام برم مطب . 

گفتن اول تخمك كشي و بعد لاپرا به خاطر آندومتريوز و بعد انتقال. دليلش هم اينه كه در لاپراسكوپي ذخيره تخمدان كم ميشه و حتي امكان اينكه تخمدان برداشته بشه هست . خواهر خودم چند سال پيش لاپراسكوپي كرد به خاطر كيست تخمدان چپش رو برداشتن.

افشان عزيز شما ميدوني دكتر اقصي رو تو بيمارستان مهر راحت ميشه گير اورد يا نه؟؟

والا من یکماه دارم زنگ میزنم مطبش اشغاله

قرار بود از ده مهر نوبت جدید بدن

اتفاقا منم سخت دنبال نوبت گرفتنم

2740
والا من یکماه دارم زنگ میزنم مطبش اشغاله قرار بود از ده مهر نوبت جدید بدن اتفاقا منم سخت دنبال نوب ...

افشان ممكنه در راه خدا يه منّتي بزاري اگه تونستي گيرش بياري برا منم وقت بگيري؟😭😭

...
دوستان چه طور ميشه از دكتر اقصي وقت گرفت؟؟

سلام  خیلی سخته وقت گرفتن ۶ ماه یکبار وقت میدن,ولی اگه دکتر زنان به اسم دکتر اقصی بهت معرفی برن ,راحت میتونی بری,من از بیمارانشون هستم و اینو از منشی هاشون شنیدم

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
مرسي، اونوقت تلفني اصلا نميشه يعني؟

خواهش میکنم عزیزم,نه به هیچ وجه.سعی کنین وقتی میرید اونجا ساعت ۳ اونجا باشین,چون ساعت ۳ ویزیت های اول و راه میندازن,اگه دیر کنین قبول نمیکنن

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
من 1سال تمام رفتم مطبشون 2بارای وی اف کردم نتیجه که نگرفتم روی اعصابم هم اثرمنفی گذاشت فوق العاده دک ...

منم همینطور .لاپارسکوپی کردن که نتیجش شد زخم رحم وچسبندگی .راضی نبودم اصلا .الان هم یه بسته ۳ تایی جنین دارم پام نمیکشه برم برای انتقال .خدا ازشون نگذره با اون اخلاقشون ماماها

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706