2733
2739
کیا ماه دوم حاملگی فهمیدن باردارن؟ چطوری فهمیدید وچه علایمی داشتید؟ بی بی چکم زدید کی و چه جوابی داد؟ ایا پریودم شدید؟؟؟؟؟؟
و من یتوکل علی الله فهو حسبه.... و من فقط تو رو دارم خدا جونم به حق مادرم فاطمه زهرا علیها السلام دستمو بگیر و به منم لیاقت مادری رو بده آمین
جوااااااااااب بدید خاهشا
و من یتوکل علی الله فهو حسبه.... و من فقط تو رو دارم خدا جونم به حق مادرم فاطمه زهرا علیها السلام دستمو بگیر و به منم لیاقت مادری رو بده آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من تو ماه دوم باردارى متوجه شدم علایم : بى حالى ،حالت تهوع ،بد غذایى ،
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
2742
بى بى چک استفاده نکردم یه هفته عقب انداختم رفتم دکتر معاینه کرد گفت کیست دارم بهم قرص داد کیستم بیوفته ولى بعد از إتمام قرص ها که دیدم پرى نمیاد رفتم دکتر گفت دو ماهه باردارى 🙂
تمام زندگى ام در دو کلمه ختم مى شود همسرم و فرزندم😘😘😘😘👍🏻 علاقه مندان به زبان المانى بیاین با هم باشیم 😜😜😜😜🤣 http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1560331
2740
نه نشد امروز یه کاری پیش اومد ان شاء الله فردا میذم
من ده روز جلوتراز موعدم متوجه شدم چون احساس خستگی و بی حالی و حالت تهوع داشتم.بی بی خیلی خیلی کمرنگ در حد سایه نشون داد.ولی چندروز بعد پررنگ تر شد
چنان در مخمل سبز نگاهت نرم پیچیدم 💝که تا صبح قیامت از جنونت برنمی خیزم🍃نان  
من ماه دوم. دیدم پریود نمیشم نزدیک چهارده روز از پریودم گذشته بود بی بی چک زدم دیدم بله حاملم
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..