2733
2739
جنسش با مولفیکس وبقیه پوشک ها چه فرقی میکنه؟ سایز 1 رو چن میگیرین؟
خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز نینیم بدنیا نیومده رفتم دو بسته گرفتم استفاده نکردم هنوز ولی احساس میکنم با مولفیکس خیلی از نظر ظاهری فرق نداره.
2731
ممنون خانما پس خوبه که گرفتم.من بسته 50 تاییشو 25 گرفتم البته پیرانشهرم.آخه قیمتش با مولفیکس ایرانی خیلی فرق میکنه.من قبلا برا دخترم موافیکس ایرانی میگرفتم خوب بود.
مولفیکس جدیدا بد شده خواهر من واسه پسرش استفاده میکرد الان دو ماهه شدید پسرش حساسیت میده و ناحیه پوشکش مثل تاول میشه و داد میزنه از درد طفلی.از وقتی مولفیکس قیمتش گرونتر شده این بچه حساسیت داد😁.الان براش پریما میبنده خیلی راضیه.من که از اول پریمای ترک و لهستان میبندم.فرقشون تو اینه که جذب پریما خیلی زیاده اما مولفیکس با یه جیش خودشو ول میده اویزون میشه از بچه.بعدم پریما چون نازکه بین پای بچه ها فاصله نمیندازه پا پرانتزی بشن
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2740
shina جون اتفاقا منم احساس کردم خیلی نازکتره نسبت به مولفیکس از این لحاظ بهتره.راست میگین مولفیکس ایرانی خیلی زود آویزون میشه.من فک میکردم چون برا نوزاد شماره 1پریما گرفتم اینقد نازکه.پس خیالم راحت شد از این به بعد هم همین پریمارو میگیرم.
عزیزم حقیقتش اینه که اگه مولفیکس به بچه اتون حساسیت نمیده خیلی پوشک خوبیه و واقعا مقرون به صرفه است یعنی من توصیه ام اینه که مولفیکس ببند ببین به پای بچه ات می سازه یانه اگر نساخت بهترین پوشک های موجود تو بازار ایناست اول پمپرز لهستان که ضد حساسیته برای بچه هایی که پوستشون خیلی حساسه خوبه دوم هاگیز که جذبش عالیه سوم پمپرز ترک چهارم جان ب ب
فروش ویژه پوشک پمپرز ترک و لهستان و هاگیز فقط 35000 تومان. سایز یک 33000 تومان. تماس با 09122207990 مرادی