2752
2734

میخوام هرجور شده طلاق بگیرم مهریه نفقه همه چیزمو میبخشم بهش فقط طلاقم بده ولی دو بچه دارم و همش فکر اونام. از اونور هم بعد 12سال زندگی نکبت بار واقعا کم اوردم مغزم درد میکنه دیگه خودکشی هم کردم یه بار که متاسفانه هیچ مرگم نزد . دیگه طاقت ندارم. کسی اینجا تجربه طلاقو جدایی داره با وجودبچه بیاین یکم حرف بزنین باهام مخم ارور میده انقدر فکر کردم با خودم 

از این شهرو تک‌تک این کوچه ها گرفته دلم دلم دلممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکلت چیه

کلا روانیه منم. روانی کرده بخدا روزی نیست که من اشک نریزم زندگیمو جهنم  کرده. غذا درست میکنم ایراد میگیره از خونه ایراد میگیره از قیافم از هیکلم از همه چی. همیشه ب خانوادم فحاشی میکنه با هیچکی نمیزاره رفتو امد کنم شکاکه بهم میگه خرابی بخدا نمیدونم دیگه چکار کنم 

از این شهرو تک‌تک این کوچه ها گرفته دلم دلم دلممم
2731
کلا روانیه منم. روانی کرده بخدا روزی نیست که من اشک نریزم زندگیمو جهنم  کرده. غذا درست میکنم ای ...

عزیزم مگه تازگیا اینجوری شده؟ 

تو قبل از بچه دار شدنت میدیدی وضعش اینجوریه نباید ادامه میدادی 

الانم دیر نشده ولی اول با کسی ک فکر میکنی عاقله بزرگتره مشورت کن یه مشاوره برید با همسرت بعد فکره جدایی کن