2733
2764
عنوان

دیروز موعدم بود پریود نشدم

195 بازدید | 28 پست

اسپرم همسرم ضعیفه بارداری با اسپرم۱میلیون امکان داره؟

اسپرم حداقل باید ۲۰میلیون باشه اینو میگم شاید کسی ندونه ولی برای همسرم یک میلیونه.

من تاریخ۲۰میخوام برم برای سیکل ای وی اف خداکنه لازم نباشه برم دیگه

خدایا شکرت❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم موعدم بود نشدم  اسپرم همسرم ضعیفه ولی خیلی نه68میلیونه تحرکشم 32درصد

سلام خوبی؟؟

منم امروز،۳۱ سیکلمم نشدم البته من دیگ دارو تنظیم پریودی نخوردم کلا همه قرصامو انداختم کنار

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
سلام خوبی؟؟ منم امروز،۳۱ سیکلمم نشدم البته من دیگ دارو تنظیم پریودی نخوردم کلا همه قرصامو انداختم ک ...

سلام عزیزم ممنون تو خوبی

نمیدونم چرا حداقل پریم نمیاد قبلاً دقیق سر موقعه پریود میشدم 

بی بی چک و ک نگاه میکنم انگار ی هاله خیلیییی کمرنگ صورتی مشخصه ولی فک کنم بازم پریود میشم 🥲

شما تست نزدین

یروز میام اینجا می‌نویسم دیدی منم مامان شدم🥺🤱😍
سلام عزیزم ممنون تو خوبی نمیدونم چرا حداقل پریم نمیاد قبلاً دقیق سر موقعه پریود میشدم  بی بی ...

منم تست زدم اخریش شنبه بود یعنی ۲۹ سیکل و دوباره خط تبخیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
سلام عزیزم ممنون تو خوبی نمیدونم چرا حداقل پریم نمیاد قبلاً دقیق سر موقعه پریود میشدم  بی بی ...

توسایت اصن کیفیت نداره عکسا عکس اولیه قشنگ واضح معلومه اما تو عکس دیده نمشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند روز از موعدت گذشته

من باقرص سر ۳۰ روز پریود میشدم اما این ماه نخوردم قرصارو...قبل اقدام سیکلا ۳۲ روزه بودن و گاهی۳۵ الانو نمیدونم چ مرگمه..از تمام علائم پریودی دلدردش فقط باهامه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باقرص سر ۳۰ روز پریود میشدم اما این ماه نخوردم قرصارو...قبل اقدام سیکلا ۳۲ روزه بودن و گاهی۳۵ الا ...

باید صبر کنی فعلا صبر کن الان چندمین روز هستی

خدایا شکرت❣
2706