2752
2734
استرس هم بدترینه براش. فقط قرص سروقت و هر شب بخور 

فعلا یکم تو شوکم آخه قرار بود این ماه داروهام رو عوض کنه که زودتر باردار شم ...حالا گفت تا دوماه باید صبر کنی ... یعنی واسه باردار شدن مشکلی اینجا نمیکنه؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🤣🤣🤣 آره تو بگو ۱۰ سانت. رعایت کن تو ۳ ماه  خوب خوب میشی. کیست تخمدان خیلی شایعه

واقعا بارداری ..چه مدت بعد کیست باردار شدی؟؟؟ من نگران همین مورد هستم ... وگرنه بلاخره یه طوری میشه خارجش کرد فقط نگران بارداری هستم

2731
واقعا بارداری ..چه مدت بعد کیست باردار شدی؟؟؟ من نگران همین مورد هستم ... وگرنه بلاخره یه طوری میشه ...

من ۳ بار کیست گرفتم و خوب شدم . تخمدان من کیست سازه . منم عین خودت بودم دوفامد و ویتاگنوس هم خوردم قبل بارداری . سیبل زودتر اثر گذاشت . نگران اصلاااا نباش کیست چیز بدی نیس .شایعه

اینقد حالم بد که فراموش کردم بپرسم کدوم سمته ولی خودم حس میکنم سمت راسته چون احساس سنگینی دارم سمت ر ...

خب پس سمت چپ فولیکول داره میتونی باردار بشی ولی ۲ ماه صبر کن دارو بخور بعد اقدام‌ کن . حتمااااا شب و صبح ناشتا سیاه دونه و عسل بخور . اینم موثره 

نترس بابا پاشو برقص. شاد بااااش. کیست تازه نشونه سلامتی هس. ینی تخمدانت فعاله .ینی میتونی مادر بشی. ...

خداراشکر یه دختر ۳ ساله دارم ...

فقط چون دکتر گفت فعالت سنگین نداشته باش ترسیدم پاره بشه ...‌ و مشکلی ایجاد کنه

خیلی آروم شدم باهات حرف زدم