2703
2713

پسر بودن خیلیی سختههه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

شاید باورتون نشه! برای بچم که عاشق انیمیشن محبوبش هست «از نیکودکور» پرده و فرش و روتختی شو با همون طرح محبوبش سفارش دادم برام انجام دادن اونم قسطی، امروز رسید 😍 کیفیت و طرحش عالییییه، شما هم برید بببینید، اینم لینک سایتشه.

اگر کل ست اتاق‌خوابتو بگیری 3 تا محصولم با هر طرحی که بخواید رایگان هدیه میدن.

2708
دختر بودن سخت تره والا هر پسری دیدم شاد بود

دختر بودنم سختی های خودشو داره 

فک می‌کنی 

بیشتر تظاهره 

پیدا کردن کار خرید خونه ، ماشین 

سربازی 

بی پول باشی عشقت باهات ازدواج نکنه ، فشار اقتصادی ..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
والامن اصلادوس نداشتم خوشحالم پسرنشدم

معلومه خب

الان روحیاتت دخترونه هست

منم عاشق دختر بودنمم

اما بعضی وقتا واقا اذیت میشم و عذاب میکشم سر مشکلاتی که اگه پسر بودم نداشتمشون..

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2714
دختر بودنم سختی های خودشو داره  فک می‌کنی  بیشتر تظاهره  پیدا کردن کار خرید ...

عزیزم الان فشار اقتضادی رو همه هست زن و مردم نداره

جدیدا همه باید برای نون در اوردن کار کنن و تلاش کنن !

زنا هم الان پا به پای مردا برای خریدن همون خونه و ماشین تلاش میکنن

چه ربطی داره 

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
معلومه خب الان روحیاتت دخترونه هست منم عاشق دختر بودنمم اما بعضی وقتا واقا اذیت میشم و عذاب میکشم ...

آره درسته

جانمم🍂.یاد تو، حس قشنگیست،که در دل دارم چه تو باشی، چه نباشی،نگهش میدارم 
عزیزم الان فشار اقتضادی رو همه هست زن و مردم نداره جدیدا همه باید برای نون در اوردن کار کنن و تلاش ...

خب ربطشو شما نفهمیدی 

همه مث هم نیستن! 

نظرتون محترمه نمیشه تحمیل کرد

خب ربطشو شما نفهمیدی  همه مث هم نیستن!  نظرتون محترمه نمیشه تحمیل کرد

همه مثل هم نیستن

اما من اکثریت جامعه رو گفتم

من ۲۰سالمه

همه ی همسنایه من الان کار میکنن یا دنبال کار هستن مثل پسرا

چه مجرد چه متاهل

دعا کنید حالم خوب شه..🤍