2733
2764
عنوان

نمیدونم ادامه بدم یا طلاق؟چکار کنم

323 بازدید | 23 پست

سلام

شوهرم باب دلم نیست رفتاراش بچگونست صفر کیلومتره تو رابطه خانوادش بی نهایت حمایتش میکنن ظاهرش مظلوم و موجهه و بخاطر همین خانوادش بدی هاشو اصلاااااااا باور نمیکنن

خلاصه بگم که اگر برگردم عقب عمرا باهاش ازدواج کنم

تامیکام هست

بچه ها بعد اخرین دعوامون خانواده ها اشتیمون دادن ولی حس میکنم مشکلات ما جدیه و فقط یه مدت اروم میشه

اولا دوسش داشتم ولی الان دیگه فقط حس شوهر بعش دارم نه عشق

طلاق نمیتونم بگیرم چون اونم طلاقم نمیده

چکار کنم از یه طرف میگم بمونم درست میشه از یه طرف میگم فقط با موندن خودمو بدبخت میکنم و ایندم میشه سوختن و ساختن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش صبحت کن بگو ک کدوم رفتارش اذیتت میکنه اگ دوست داشت درست میکنه وگرنه ک هیچ.وقت بده بخودت اگ دیدی ن نمیتونی دوسش داشته باشی بنظرم تو زندگی ک عشق نباشه ب درد نمیخوره

واسه اینک بفهمی دوسش داری کافیه ازش دور باشی اگ دلتنگش شدی یا دوسش داری نشدی بدون اون زندگی ب دردت نمیخوره

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

تازه ازدواج کردین؟ اوایل طبیعیه 

گیلِ دِتتر👸🏻...(طفلک همش لَنگ نونه این سفره هرچی که داشته برداشته و بَذل کرده میگفت ده سال هر روز راه دوا خونه ها رو تَرک موتور گریه کرده میرفت و میگفت پشت لبخند سه در چهارم قسطِ عقب مونده دارم، ای چِرک رو اسکناسا اَرابه ی ناشناسا پیکان دلتنگ بابا بارِ تلنبار مونده از شهر و از یار مونده قربانی جنگ بابا🕊)

بعد طلاق هم زندگی خوبی در انتظارت نیست عزیزم

پروسه خیلی سختیه طلاق

بمون بساز زندگیتو،من همیشه فکر میکردم زندگی رو مرد میسازع اما الان متوجه شدم این زنه که باید زندگیشو بسازه اونجور که دوست داره کار سختی هم نیست زیرکی و زنانگی باید بلد باشی با چاشنی محبت و احترام 

خدایا شکرت🤍
عزیزم قرار نیست مشکلاتشو خونوادش قبول کنن معلومه قبول نمیکنن برو مشاوره خیلی لازم داری

مشاور رفتم ولی تا وقتی برم خوبه

تا کی میشه وابسته مشاور بود تا کی مشاور بگه ولی به محض عصبانیت همه چی از یادش بره

2706