2737
2739

سیو کنید لطفا
دانلود مقاله های رایگان بدون قند شکن
sci-hub.bz
freepaper.me
freepaper.us
Elearnica.ir
paperhub.ir
www.paperdl.com
freescience.ir

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

کلیدواژه بزن تو گوگل اسکولار یا گوگل معمولی، ژورنال های معروف رشته ات که بیشترین بازدید رو دارن اول میاد، رشته های انسانی رز نت خوبه، علوم‌پایه الزویر و ساینس دایرکت، پزشکی پاب مد

اگه دی او آی مقاله خاصی رو داشته باشه یه سایت روسی هست سای هاب چند تا لینک داره ببین کدومش فعاله، دی او آی مقاله مورد نظر که تو قسمت مشخصات بالای چکیده اومده رو پیست کن فول تکس بهت میده

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731