2737
2734
میخوام برای بارداری اقدام کنم چندماه که اقدام کردم نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نزهت الزمان موسوی عالیه وباتحربه.من خودم پیش منیره پورجوادمیرفتم متاسفانه دیرموسوی روپیداکردم تشخیصش عالی ودلسوز
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا
رویانصییری روففط شنیدم اکاچنتاازآشناها.رفتن موسوی راضی بودن تازه یکیشونم یه دونه لوله شوبرداشته بوددکتراشتباهی میگفت دیگه باردارنمیشم امارفت موسویالانم بچه ش دوماهه ست
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا
2740
اشتباهی خودمولایک کردم خخخخ
درهرحال موفق باشی
مینا جون رویا نصیری توی مرکز ناباروری منتصریه هست.خانم نیره خادم هم همونجاست.به نظرم بیا مرکز منتصریه . چون هزینه ها هم خیلی کمتر شده.من خودم اونجا میرم
💎یکی راگفتند: چگونه تنهایی راتحمـل میکنی؟ گفت: من همنشین خدایم هستم هروقت خواستم اوبامن سخن بگوید، قرآن میخوانم وهرگاه بخواهم من بااوسخن بگویم نمازمیخوانم الهی نام تو ما را جواز، مهر تو ما را جهاز، شناخت تو ما را امان، لطف تو ما را عیان.  الهی ضعیفان را پناهی. قاصدان را بر سر راهی. مومنان را گواهی. چه عزیز است آن کس که تو خواهی... الهی در جلال رحمانی، در کمال سبحانی، نه محتاج زمانی و نه آرزومند مکانی، نه کس به تو ماند و نه به کسی مانی. پیداست که در میان جانی، بلکه جان زنده به چیزی است که تو آنی.
برای بچه اول و سن زیر35سال 85درصد هزینه ها رو دولت میده..کساییکه بیمه روستایی دارن که همه چیزش رایگانه
💎یکی راگفتند: چگونه تنهایی راتحمـل میکنی؟ گفت: من همنشین خدایم هستم هروقت خواستم اوبامن سخن بگوید، قرآن میخوانم وهرگاه بخواهم من بااوسخن بگویم نمازمیخوانم الهی نام تو ما را جواز، مهر تو ما را جهاز، شناخت تو ما را امان، لطف تو ما را عیان.  الهی ضعیفان را پناهی. قاصدان را بر سر راهی. مومنان را گواهی. چه عزیز است آن کس که تو خواهی... الهی در جلال رحمانی، در کمال سبحانی، نه محتاج زمانی و نه آرزومند مکانی، نه کس به تو ماند و نه به کسی مانی. پیداست که در میان جانی، بلکه جان زنده به چیزی است که تو آنی.
من خودم دکتر زیاد رفتم ولی فایده نداشت.ناباروری بدون علت داشتم..البته یک بار بارداری شیمیایی رو تجربه کردم.منکه خیلی پشیمون شدم که چرا از اول مرکز نرفتم..
2706