2733
2739

چند ساله ازدواج کردین ؟به بچه فکر میکنید یا مثل من حس میکنید خیلی زوده؟

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من عقدم چند ماه دیگه عروسیمه، اما دوست ندارم فعلا بچه دار بشم  همه هم دارن میگن بچه دار شو سنت ...

منک خیلی وقت ازدواج کردم ولی هیچ حسی ندارم فعلا برای بچه حس میکنم باید خیلی قوی و مستقل شم که بتونم مادر خوبی بشم

تازه ۲۶ تموم کردم😵‍💫

هرکی مدل زندگی خودشو داره.

من دوست دارم زود بچه دار شم نهایتا ۲ سال بعد از ازدواج.

بین فامیلا و دوستام خیلیارو دیدم بارداریو چند سال عقب انداختن الان دیگه بچه دار نمیشن هی از این دکتر به اون دکترن

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
هرکی مدل زندگی خودشو داره. من دوست دارم زود بچه دار شم نهایتا ۲ سال بعد از ازدواج. بین فامیلا و دو ...

۶ ۷ ساله ازدواج کردم 😐 تا ۶ سال دیگ هم قصد ندارم اما خیلیا بهم میگن همش سرزنش میشم هرجا میرم از اول شرو میکنن که چرا بچه نداری

۶ ۷ ساله ازدواج کردم 😐 تا ۶ سال دیگ هم قصد ندارم اما خیلیا بهم میگن همش سرزنش میشم هرجا میرم از اول ...

دختر عموی منم ازدواج کرد گفت تا ده سال قصد بچه نداریم بعد چندماه باردار شد و تو مشکلات خانوادگی از ناراحتی سقط شد😕😏

2738
۶ ۷ ساله ازدواج کردم 😐 تا ۶ سال دیگ هم قصد ندارم اما خیلیا بهم میگن همش سرزنش میشم هرجا میرم از اول ...

خب چرا دوست نداری بچه دار بشی؟

یه فامیلمون ۷،۸ ساله ازدواج کرده اوایل با دانشگاه و کارش مشغول بود بچه نمیخواست.این یکی دو ساله قصدشو داره ولی نمیشه مشکل دارن.

ان شاءالله خدا به زودی دامنشو سبز کنه خیلی دختر خوبیه

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️