2737
2739

💕🌸💕

🌸هر روز که سلامت میدهم

و یادم می افتد که صاحبی

چون تو دارم:

🌸کریم،مهربان،دلسوز،رفیق،

دعاگو،نزدیک...

🌸 احساسِ نابِ آرامشی

تمام وجودم را پُر میکند

و چه خوب است داشتنِ تو...

💕🌸💕

‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌ ‌

امام_زمان#  

#سلام_مهدوی

الّلهُــمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــ الْفَــرَج بحق

زینب کبری سلام الله علیها "❤️.

🌷@emam_zmn🌷 

•| صاحب_دلم#  |•

«‏فَاستَجَبنا لَهُ وَنَجَّيناهُ مِنَ الغَمِّ»...

کِی به دعای اللهم عجل لولیک الفرج استجابت می‌بخشی و ناجی مصیبت‌های دوران می‌شوی؟💛 

https://uupload.ir/view/vid_20231027_073124_392_06zh.mp4/

💡 باید برای نبرد نهایی آماده شویم

☑️ حجت الاسلام شجاعی:
🤲🏼 ما باید شب و روز فلسطینی‌های عزیز را دعا کنیم، چون دارند کار بزرگی را در جهان انجام می‌دهند.
⚠️ امام زمان (عج) الان بیش از هر زمان دیگری دارد «هل من ناصر ینصرنی» می‌گوید. الان بیش از هر زمان دیگری ما باید وسط میدان باشیم.
🚨 بخصوص الان که اوضاع دارد به سمت نبرد نهایی می‌رود، ما باید همه حالت جنگی داشته باشیم.
❇️ همه ما باید سبک زندگیمان را با حوادث آخر الزمان و نبرد آخر الزمان و این دوران تنظیم کنیم.
💡 وقتی نائب امام زمان (عج) می‌گوید که «مسئله فلسطین کلید رمز آلود فرج است»، نبرد آخر الزمان در آن منطقه قرار است شکل بگیرد. نمی‌توانی بگویی مسئله غزه و فلسطین به من ربطی ندارد.
✨ الان است که ما باید یک جایی در لشکر امام زمان (عج) پیدا کنیم ...
🏷 (عج)  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@anabelkatanchi    

@مهر_رخسار    

@دردونمه    

@fatti900    

@xasd    

سلام تاپیک و کلیپ رو ببینید دوستان عزیزم 

در پایان هم زیارت آل یاسین مبخونم هدیه به امام زمان به نیابت از همگی 💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@دلخوشی۱  

@خانمحاجآقا  

@کاربریپاکشده  

@mamanyasnajoooooon  

@ظهور۳۱۳  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@چال  

@دخترمنیر  

@کنکورکنکور  

@همونهمیشگی  

@ماهی_اسکار  

2731

@sayeh6859  

@11aye  

@zahra83_mahla85  

@zahraayat  

@reyyhaan  

@تبسم288  

@رایحه_بهشت  

@__banooo2__  

@منتظرررررظهور  

@elahemilany98  

@eliott93  

@هر_سقوطی_پایان_نیس  

@بانویتابستون۷۱  

@marmartalayee  

@sarire  

@خودتودوست_داشته_باش  

@ماه_هلیا  

@قدرتمندترینم۲  

@_maleka_  

@ایسان234  

2740

@در_انتظار_تو  

@پرتقالتامسونم  

@عشق5  

@مامان،مهدیار  

@مامان1390  

@در_انتظار_تو   @پرتقالتامسونم   @عشق5   @مامان،مهدیار   @ما ...

سلام و درود بانو 

سپاس

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
@چال   @دخترمنیر   @کنکورکنکور   @همونهمیشگی   @ماهی_اسکار ...

سلام 

ممنونم عزیزم  کلیپ خیلی قشنگ بود 

خیلی وقت بود صوت و کلیپ استاد شجاعی رو گوش نداده بودم 

توفیق اجباری بود برام 😍💚

استارتر عزیز خوش به سعادت بچه هات که مادری مثل شما دارن 🤗😍

ممنونم بابت اینکه یادمون میکنی 

الهی حاجتروا شی گلم🤗😍❤😘

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
@خودتودوست_داشته_باش   @ماه_هلیا   @قدرتمندترینم۲   @_maleka_   ...

چشم عزیزم خیلی لطف میکنی التماس دعا 

واسه دوستامم دعا کن.

@ملوسکتونم1    

@ترکیده_تونم1    

😍😍حرز امام زمان❤بسم الله الرحمن الرحیم یا مالک الرقاب یا هازم الاحزاب یا مفتح الابواب یا مسبب الاسباب سبب لنا سببا لا نستطیع له طلبا بحق لا اله الا الله محمد رسول الله صلی الله علیه و اله و سلم.❤خواص این دعا.(1.رهایی از مشکلات و گرفتاری ها2.در امان ماندن از بلایا و حوادث3.دفع چشم زخم و دور کردن آن4.دفع سختی ها5.حفظ جان و اموال در برابر بلایای پیش بینی نشده6.در امان ماندن از شر جانوران موذی و درندگان7.اجابت دعاها و خواسته ها)❤😍😍

@fatti900    

@xasd    

@varparide25    

@دردونمه    

@sohrabمامان1214    

برای دوستانهم دعا کن تشکر 

😍😍حرز امام زمان❤بسم الله الرحمن الرحیم یا مالک الرقاب یا هازم الاحزاب یا مفتح الابواب یا مسبب الاسباب سبب لنا سببا لا نستطیع له طلبا بحق لا اله الا الله محمد رسول الله صلی الله علیه و اله و سلم.❤خواص این دعا.(1.رهایی از مشکلات و گرفتاری ها2.در امان ماندن از بلایا و حوادث3.دفع چشم زخم و دور کردن آن4.دفع سختی ها5.حفظ جان و اموال در برابر بلایای پیش بینی نشده6.در امان ماندن از شر جانوران موذی و درندگان7.اجابت دعاها و خواسته ها)❤😍😍
2706