2733
2739

سلام دوستان

میشه خاطرات بارداری های ناخواسته تونو بگید؟؟

و اینکه چجوری خبردار شدین و چجوری به همسرتون خبر دادین و...چه حسی داشتین....

سال نودوهفت تیرماهش پریود نشدم مرداد ماهم نشدم صدبار بی بی گذاشتم منفی شد،،شهریور گذاشتم مثبت شد،رفتم سونو گفتم الان میگه دوماهی،دیدم گفت تازه پنج هفته ای،،،علائمم به بوها حساس شده بودم

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین علامتم این بود که پریود نشدم. پریودم منظمه اما اون ماه پریود نشدم چتد روز گذشت بی بی چک زدم مثبت بود باورم نمیشد میخواستم خودمو بکشم بزرگترین شوک زندگیم بود تا سه ماه فقط گریه میکردم.

سال نودوهفت تیرماهش پریود نشدم مرداد ماهم نشدم صدبار بی بی گذاشتم منفی شد،،شهریور گذاشتم مثبت شد،رفت ...

چه عجییییب

چرا اینجوری میشه؟

من الان ۲۰ روزه پریودم عقب افتاده اولین بره که اینجوری میشم

بی بی چکم منفی بود منتظر جواب آزمایشمم

من پریودم ۵ روز تاخیر داشت تازه زایمان کرده بودم گفتم شاید بهم ریخته بعد دیدم تو تخت میخوابیدم بوی چ ...

عزیزممم

خب بعدش؟؟ چطور به همسرتون گفتید؟حس و حالتون چی بود؟

بچه هاتون الان چندساله ن؟

2740
چه عجییییب چرا اینجوری میشه؟ من الان ۲۰ روزه پریودم عقب افتاده اولین بره که اینجوری میشم بی بی چک ...

هرچیزی ممکنه،،بعده این باور کردم،رفتم پرونده باز کنم دکترمم هنگ کرده بودهمش اینجوری بود😧😧😧😮😮

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
ای جانم خب تعریف کن چی شد چطور فهمیدی و...

چی بگم هیچ‌ موقع پریود مرتب نبود چند ماه قبلش رفتم دکتر گفت کیست داری تنبلی تخمدان داری و ضخامت رحم زیاد شده و...دارو داد پریود مرتب شد تموم شد دارو و دوباره نامرتب و منم پیگیر نشدم ..بیست فروردین شب قدر بود پاک شدم از پریود و دیگه نشدم منم عادت کرده بودم تا اینکه اواسط خرداد حالم بد بود معده درد و تهوع ..رفتم دکتر داخلی دارو داد برا معده ..گفتم تست بزنم تا نوبت آندوسکوپی بگیرم که مثبت شد سریع منم شوکه گریه زاری 

من مامان ۱+۳هستم کاربر قدیمی ام .‌. کاربری قبلیم ترکیده ...❤️

من قرص میخوردم 🤣 ی ماه نشدم گفتم کلا عادیه برا من بهم ریخته اس ی هفته گذشت بی بی زدم مثبت شد بالا ۶ تا زدم و مثبت رفتم آزمایش باز مثبت رفتم سونو گفت ۵ هفتته دو هفته بعد برا سونو بیا امید نداشتم بمونه با سابقه درخشانم حتی دکتر و دکتر ک رفتم سونو گفت این بچه تو ۳۵ هفته کلا ۶۰۰ گرم و.. نمیمونه انقد گریه کردم نذر و نیاز اومدم خونه ۳ هفته بعد زایمان کردم بچم ۲۷۰۰ بود 

چی بگم هیچ‌ موقع پریود مرتب نبود چند ماه قبلش رفتم دکتر گفت کیست داری تنبلی تخمدان داری و ضخامت رحم ...

الهییی

چند سال گذشته از اون روزا؟ الان چه حسی داری؟ 

2706