2733
2734

بتونم از زندگی لذت ببرم...

یکسال و ۲۶ روزه من داغونم 

دوس دارم از بزرگ شدن بچه ام لذت ببرم 

از هیچی نترسم 

دوسش ندارم دیگه دست خودم نیست این مرد جایی تو دلم نداره 

بزور تحملش میکنم....

میشه راهی بگین مهرش به دلم بیفته؟

قبلا میپرستیدمش، قدر ندونست خیانت کرد.... 

خواهش میکنم کسایی که تجربه دارین یه راهی جلو پام بذارین

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو اینجا آروم میشی

لینک کانال تجربه های کلاس همسرداری تنهامسیر

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

🔶 برای ثبت نام کلمه "همسرداری" را در پیامرسان ایتا به آی دی زیر ارسال فرمایید:👇🏼👇🏼

@admin_hamsardari

شرایط ثبت نام خدمتتون تقدیم میشه.

2731

اخ اخ چقدر شبیه منی تو خواهر. ما هم همو میپرستیدیم.  همه غبطه مبخوردن.  نمیدونم چشد فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده.  اخ که من سه ماهه زندگی نکردم.  حوصله هیچ کاریو ندارم.  اصلا سعی میکنم نگاش نکنم،  نمیخوام تصویر ذهنی که از اون مرد متعهد و عاشق داشتم خراب بشه.  خودشو داره میکشه برام ولی من دیگه عاشقش نیستم.  خیلی دلم تنگه واسه اون روزا.  دلم عشق میخواد.  ما 6 سال عاشق هم بودیم یکساله بهم رسیدیم.  این اون زندگی که تصورشو داشتم نبود.  نمیتونم بپذیرم قراره تا ابد بدون عشق زندگی کنم

اخ اخ چقدر شبیه منی تو خواهر. ما هم همو میپرستیدیم.  همه غبطه مبخوردن.  نمیدونم چشد فهمیدم ...

دقیقا ترسناک ترین جمله همینه تا ابد بدون عشق میمونیم 

اگه جدا بشیم شاید فرصت دوباره داشته باشیم که اونم تو این جماعت زن و مرد هرزه محاله

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2740
اخ اخ چقدر شبیه منی تو خواهر. ما هم همو میپرستیدیم.  همه غبطه مبخوردن.  نمیدونم چشد فهمیدم ...

شما بچه ندارین چرا جدا نمیشین😥

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...

احساس واقعی تو بهش بگو...بگو دلت میخواهد دوباره دوستش داشته باشی، دوباره بهش محبت کنی ،،،ولی با این کارش همه چی خراب کرده .‌‌‌‌‌. بهش بگو دوست داشتم این اعتماد و دیواری کدخراب کردی دوباره بسازی به......

خوشبحالت که خودشو داره برات میکشه 

من چی بگم که کلا سرشو کرده زیر برف............ 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

من اگ بچه نداشتم و تو فامیل بد نمیدونستم یک لحظه نمیموندم 

چون 2سال تو رابطه باهم بودن نمیتونم قبول کنم منی ک یفرنبرده. ولی بااون رفته ..15سال یبارنشد برام تولد بگیره اما برای اون گرفته..انواع کافی شاپا رستورانا رفتن ..ولی من توخونه بچه بزرگ میکردم با خانواده شوهر تو یه ساختمون و بانداریش ساختم خدا لعنتشون کنه یک ساله فهمیدم نمیتونم فراموش کنم مثل خوره تو جونمه فکرش خدا ازشون نگذره 

2706