2733
2771

کسایی که رشتتون کامپیوتر واسه پروژه‌های برنامه نویسی که استاد میده لپ تاپ شخصی نیازه من ترم یکم هنوز لپ تاپ نگرفتم چیکار کنم

من فقط لپ تاپمو برای ارائه پروژه کارشناسی بردم دانشگاه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ترم یک و دو خیلی ضروری نیست،میتونی با گوشی کد بزنی برای تمرین هایی که استاد میده

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نمیتونی فایل های روی فلش بریزی روی سیستم خب دانشگاه نشون بدی؟ 

چرا منظورم اینه خود پروژه که بخوای کد بزنی احتیاج به سیستم شخصی داری که یکی میگه انگار با گوشی هم میشه

ترم یک و دو خیلی ضروری نیست،میتونی با گوشی کد بزنی برای تمرین هایی که استاد میده

راست میگی میشه با گوشی؟ اون زبانی که میخواد باهامون کار کنه سی شارپ هست پروژه هم حتماً با همونه با گوشی میشه؟

رشتت چیه عزیزم بعد واسه اتمام پروژه لازمت نشد

مهندسی کامپیوتر 

همون برای اتمام پروژه بردم ارائه دادم به استاد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
راست میگی میشه با گوشی؟ اون زبانی که میخواد باهامون کار کنه سی شارپ هست پروژه هم حتماً با همونه با گ ...

من برق هستم

والا ترم ۱ لبتاب نداشتم برنامه نویسی رو با گوشی انجام دادم اسم برنامه ش الان یادم نیست

اما برای درسای دیگه با گوشی نشد دوستام با لبتاب برام انجام دادن

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️
من الان واسه پروژه برنامه نویسی بنظرت میتونم با گوشی انجام بدم یکی گفت انجام داده 

اره میشه

ولی تو برنامت باشه ایشالا ی کامپیوتر تهیه کنی برای ترمای بعدت لازمت میشه

اره تو فکرش هستم ممنون که جواب دادی گلم

موفق باشی عزیزم❤️

2706