2737
2739
عنوان

تجربه شیمی درمانی کسی داشته در مورد خارجی ایرانیش سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2548 بازدید | 33 پست
میشه بپرسم علائمتون چیه ودرچه مرحله ایه بیماریتون؟اخه منم توخونه مریض دارم ولی راضی نمیشه شیمی درمان ...

کاهش وزن ناگهانی حدوده ۱۲ کیلو تو ۴۰ روز بی جوونی و بی حالی و تب و تعریق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیز دلم فقط فرق داره پزشکی میگم فرق نمیکنه درمان یکیه ولی احساس میکنم خارجی بهتره هزینش مهم ن ...

فرق می‌کنه . مادرم و می‌بردیم بعد شیمی خیلی کم اذیت میشد ولی بعضیا بعد از شیمی تا چند روز حالشون بد و تهوع دارن . دوستم تهران هستی؟

متاسفانه الان سرطان شده بیماری رایج ولی خوشبختانه خیلی خیلی خیلی پیشرفت در زمینه ی درمانش بوده. . . ما دکتر می‌رفتیم با خیلیا دوست شدیم تقریبا اکثرشون حالشون خوب شد و دارن طبیعی زندگی میکنن. . . خوب میشی می‌دونم نگرانی ولی بخدا خوب میشی.مراقب تغذیه ات خیلی خیلی باش. شیرینیجات رو حذف صد درصدی کن. چون سلول های سرطانی از شیرینی جات تغذیه میکنن‌ آبمیوه طبیعی رو جایگزین کن و خیلی زیاد مصرف کن

2731
میشه بپرسم علائمتون چیه ودرچه مرحله ایه بیماریتون؟اخه منم توخونه مریض دارم ولی راضی نمیشه شیمی درمان ...

عزیزم به بیمار عزیزتون بگید به شیمی درمانی گارد نداشته باشه یه داروی قوی برای از بین بردن بافت آسیب دیدش مثل داروهای دیگه اگه پزشک تشخیص شیمی داده راضیش کنید همش شیش ماه تا یک ساله و  بعدش خوبه خوبه انشالله

فرق می‌کنه . مادرم و می‌بردیم بعد شیمی خیلی کم اذیت میشد ولی بعضیا بعد از شیمی تا چند روز حالشون بد ...

ممنون عزیزم مرسی بابت اطلاعاتت گاهی یادم کنید و دعام کنید🙏🏻

سرطان خون عزیزم

سلام گلم پسرعموی شوهرم همین بیماری روداشت رفت کرمان توهمین بیمارستان بستری شدخداروشکریکسال نهایت دوسال درمان شدالان ماشاءالله خوبه خوب شده....هیچوقت خودتونبازچون اون خودشوباخته بود یکسال درمانش عقب افتادتوکل کن الان همه جاپیشرفته هس نگران هیچی نباش گلم الله جان همه مریضاروشفابده الهی امین🤲

ی صلوات بفرستین برای نی نی کوچولوم..فدای همتون.....خدایاشکرت۱/۵/۱۴۰۲از مثبت شد🥰🥰 خدایاشکرت🥰😍خدایاشکرت بداز۱۱سال چشم انتظاری وباوجودتنبلی شدید خدایاشکرت🥰🥰۱۶/۱۲/۱۴۰۲پسرم ب دنیااومد۱۴۰۳/۱/۴پسرم اسمانی شد😭😭😭
عزیزم متاسفم انشالله هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارید بابت این مسائل از چندفوق تخصص مشاوره بگیرید ج ...

خیلی ممنون عزیز م به طور خیلی شوکه کننده سرطان خون گرفتم نه تو ژنتیک بود نه سبک زندگیم غلط بود

2740
ممنون عزیزم مرسی بابت اطلاعاتت گاهی یادم کنید و دعام کنید🙏🏻

خواهش میکنم عزیزدلم. تو قوی و شکست میدی این بیماری رو مثل میلیون ها آدم دیگه که شکست دادن. نگران نباش خانوم گل. . . اینم یه چالش تو زندگی و رد میشه می‌ره. امید داشته باش که آدم با امید زنده است. اگر اینستا داری لیندابرنجی رو سرچ‌کن و ببین سال هاست با این بیماری زندگی می‌کنه و ی جز از زندگیش شده ...

خیلی ممنون عزیز م به طور خیلی شوکه کننده سرطان خون گرفتم نه تو ژنتیک بود نه سبک زندگیم غلط بود

عزیزم قلبم تیکه تیکه شد خدا به دخترکوچولوت رحم کنه و زودتر سلامتیت برگرده نگران نباش فقط زیرنظر دکترخوب باشه تحقیق کن دربارش من داییم سرطان خون داشت به شدت بدخیم بود و حالش بد بود ولی درمان شد

"همیشه عشق باشد...همیشه برکت"پرواز650🧡
سلام گلم پسرعموی شوهرم همین بیماری روداشت رفت کرمان توهمین بیمارستان بستری شدخداروشکریکسال نهایت دوس ...

خیلی ممنون عزیزم الهی هیچ کس درگیر بیماری نباشه به حق پنج تن🌺

عزیزم قلبم تیکه تیکه شد خدا به دخترکوچولوت رحم کنه و زودتر سلامتیت برگرده نگران نباش فقط زیرنظر دکتر ...

عزیزم ممنون خدا نکنه ایشالله همیشه سلامت باشید خدا همه مریض ها رو شفا بده

2706