2733
2734
عنوان

شام مهمونی ١٠ نفره امشب من+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضی جان عکس باز نشد سایه جان چرا یکم اب جوشیده ریختم توو ربها و ادویه ها خوب همم زدم بعد ریختم رو کبابا
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
این غذا رو وقتی تنها برای خودم و همسرم درست میکنم کنارش پلو زعفرونی میذارم
اماخب وقتی مهمان هست چند مدل پلو هم هست هر کی با هر چی خواست میخوره
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
الان باز شد اینم باید خوب باشه می ارزه ک امتحانش کنم اول برا خودمون بعد برا مهمون
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
مرسی الهه جون جات خالییییی

مرضی منم عاشق درستیدن برنجای مختلمفم اما متاسفانه خونواده همسر برنج ساده سفید ایرونی دوس دارن
من همیشه دوس داشتم مرصع پلو کشمش پلو حتی زرشک پلو بدارم براشون اما اونا استقبال نمیکنن ازشون اخه نامزد بودیم مامانم انواع برنجارو طبخ میکرد اینا لب نمیزدن منم دستم اومد
مرسی سوگولی جون
سوگند اول گوشتها رو فقط توی سیر و پیاز و نمک و یکم روغن زیتون یا روغن هسته انگور(دو قاشق غذا خوری)میذارم 30 دقیقه بمونه بعد بهش آبلیمو میزنم و 5 دقیقه بعدش درشون میارم آب اضافشون رو میگیرم و سیخ میکنم اگه از همون اول آبلیمو بریزم لطافت گوشت از بین میره و ممکنه سفت بشه برای همین 5 دقیقه آخر آبلیمو رو میریزم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
👌🏻. شوهرم عاشق غذاهای خوابوندنیه خخخخخخ همیشه پاچین و جوجه و گوشت میخوابونه ک مثلا من برا شام درست کردن راحت باشمم اینو براش بپزم ک بفهمه منم بلدم بخوابونم