2733
2764

بچه ها از این ساعت ها کسی داره ؟؟

واسه ۵۰ سال پیشه تقریبن عتیقه است و ماکت توش دست سازه 

بنظرتون خوشگله ؟؟ ۱ و ۶۰۰ می ارزه پول بدم ؟؟

میخوام یه هدیه خاص بدم به کسی 

طرف نمایشگاه ماشین داره و کلن به ماشین اینا علاقه داره 

خوبه بنظرتون بخرمش ؟؟؟

پسرا دوست دارن ؟؟

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه به نظرم.

چند سالشه؟  

اگه دهه شصتی باشه خوشش میاد

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
اره دهه شصتیه  ۳۷ سالشه

احتمال زیاد خوشش بیاد. حالا بازم خودت بهتر میشناسیش

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
عزیزم نه راستش بازم میل خودت  میتونی با یک ششصد چیز بهتر بخری

مرسی از نظرت

اخه هدیه خریدن واسه مردا خیلی سخته 

همه چی هم داره 

گفتم این یه چیزیه قیمتش معلوم نمیشه😁😂

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
2706