2752
2734
عنوان

خانوما بیایین عکس یک سالگی دخترم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 61 پست
https://s6.uupload.ir/files/img_۲۰۲۳۱۰۲۱_۱۶۳۷۵۳_ca64.jpg

آخییی چقدر نازه عزیزم خدا حفظش کنه برات سریع براش اسفند بریز ازچشم بد به دوررر😙😙😙براش سوره ناس خوندم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای عزیزمممم چنگده قشنگههههه خدا حفظش کنه براتون ماشاالله 😍😍😍🥺🥺🥺❤️❤️

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

انشاالله خداعمرطولانی و باعزت نصیبش کنه و موفق و سلامت باشه و سایه شماهم تا120سال بالای سرش باشه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
پسرک ما 🧿🧿

ای جان عزیزم خدا حفظش کنه♥♥

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
انشاالله خداعمرطولانی و باعزت نصیبش کنه و موفق و سلامت باشه و سایه شماهم تا120سال بالای سرش باشه

ممنون گل من انشالله😍

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
وییییی ماشاالله الهی خوشبختی شون ببینی 😍😍😘😘🤩🤩

ممنون گلم انشالله سلامت باشی مهربون♥

آخییی چقدر نازه عزیزم خدا حفظش کنه برات سریع براش اسفند بریز ازچشم بد به دوررر😙😙😙براش سوره ناس خو ...

ممنون مهربونم سلامت باشی😍