2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونی که منت میذاره منم !

میگم مسئپلیت تو و بچه دستو بالمو بسته نمیتونم کار کنم !! برا خودم پس انداز داشته باشم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
آره زیاد گفتم وظیفه من نیست که کار کنم تو خونه ی پدرم هیچ کاری نکردم اینجا چیکار کنم 

منم گفتم ولی گفت الان اون زمانا نیس ک فقط مرد کار کنه هر دو باید کار کنن تا خرج زندگی دربیاد.

تو شوخی میگه چند بار. اما ایندفعه قاطی کردم گفتم بجایی من غر بزنم تو بی پولی تو سر من غر میزنی

چرا شغل نداریم

مدیریت یه زندگی با زنه

اتفاقن من سرش منت میزارم ..ک اگه بیرون همین کارو کنم فلان قدر پول در میاوردم ولی تو اجازه نمیدی😅😂

وای اتفاقن دیشب جاتون خالی اب هویج بستنی درست کرده بودم

بعد همسرم همینجوری یه دو دوتا چهارتا کرد گفت مثلا اماده از بیرون بخریم انقد میشه در اصل انگار ۸۰ تومن تو جیبمون مونده بود

بعد بهش گفتم بیرون زحمت میکشن اون ۸۰ تومن بر اونه

الان در اصل تو باید ۸۰ بمن بدی راحت از سرکار اومدی همچی امادخ داری نوشجان میکنی بعد دوتایی انقد خندیدیدم دوتا بوسم کرد  ک خرشم😅😂🤣

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2740
اونی که منت میذاره منم ! میگم مسئپلیت تو و بچه دستو بالمو بسته نمیتونم کار کنم !! برا خودم پس انداز ...

کاش منم از اول سرش منت میزاشتم ک پول نداری.

الان اون سر من منت میزاره. من هیچ خرجی ندارم ن ارایشگاه ن ناخن ن مژه نه لباس. مانتو هم سالی دوبار خیاطم خودم با هزینه کم میدوزم.

میگه تو هروقت هرچی خاستی بهت پول دادم.

منم گفتم ولی گفت الان اون زمانا نیس ک فقط مرد کار کنه هر دو باید کار کنن تا خرج زندگی دربیاد. تو شو ...

شما هم حرفش رو به شوخی بگیر و با شوخی جوابش رو بده . خواهرم به شوهرش میگه اگه قرار بود من کار کنم پس چرا ازدواج کردم 

کاش منم از اول سرش منت میزاشتم ک پول نداری. الان اون سر من منت میزاره. من هیچ خرجی ندارم ن ارایشگاه ...

باهاش دشمنی نکن

من باشم میگم اره خدایی هرچی در توانت بوده خرج کردی

منم مثل زنای دیگه نبودم که بهت فشار بیارم

رفیق باشید بخدا دنیا خیلی بی ارزشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما هم حرفش رو به شوخی بگیر و با شوخی جوابش رو بده . خواهرم به شوهرش میگه اگه قرار بود من کار کنم پس ...

چند بار به شوخی گفت منم ب شوخی جواب دادم.

اما ایندفعه قاط زدم.

شوهرم واقعا عالیه اخلاقاش همه چیش.

اما این حرفش دلمو شکوند. ۳ساعته چشام اشکه.

باهاش دشمنی نکن من باشم میگم اره خدایی هرچی در توانت بوده خرج کردی منم مثل زنای دیگه نبودم که بهت ...

اره بهش گفتم تاحالا اینهمه سال من یبارم گله نکردم اما تو عادت کردی.

میگه هروقت با دوستات جمع بودی هرچی اونا خوردن تو هم خوردی دیگه. منظورش ماهی ۲۰۰ تومنیه ک جمع میشیم فست فود میخوریم.

انقد کم خرج بودم اینا به چشمش خرج میاد.

اره بهش گفتم تاحالا اینهمه سال من یبارم گله نکردم اما تو عادت کردی. میگه هروقت با دوستات جمع بودی ه ...

با حرف زدن چیزی تغییر نمیکنه

با عمل ،با زبون شیرین ، با مهربونی  به مرور زمان کارتو پیش ببر

مردا عاشق اینن که بهشون تکیه بشه

کم کم توقعتو ببر بالا

با مهربونی چیزایی که میخوای و بگو کم کم میاد دستش که توام خرج داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با حرف زدن چیزی تغییر نمیکنه با عمل ،با زبون شیرین ، با مهربونی  به مرور زمان کارتو پیش ببر م ...

اره باید همینکارو کنم.

من چون همیشه میدونم تو کارتش چقده طبق اون چیزی میخرم. همیشع هم چیزای کم و ارزون.

ازین ببعد باید کار نداشته باشم چقد داره باید بگم فلان. چیزو میخام پول بریز برام.

تازه فهمیدم میگن زنی ک خرج نداره ارج نداره واقعا راسته

2706