2733
2739
عنوان

کسانی که اواخر بادراریشون هست میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 17 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سارا جان واسه من اواخر بارداریم خیلی بهتر بود چون خبری از ویار نبود فقط استرس زایمان داشتم
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
من هرروز دارم بالا میارم بدون استثنا هرروز!!!! و مداومن ترش میکنم و شبی سه ساعت میخوابم نفس هم کلن نمیتونم بکشم مدام هم باید برم دانشگاه و کلاس!!!!
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
نه مینا😭😭😭😭 من بیجاره تازه ٤ام نظافت دارم. ٥ام اخرین سونو اونوقت تکلیف زایمانم مشخص میشه هنوز کلی مونده تا زایمان متاسفانه
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2740
همش خسته م از ی طرف میکم طبیعی خوبه از ی طرف میم خدا کنه بریج باشه دکتر وقت سزارین بده از ی طرف میکم نه بابا بعد سونو بیاده روی شروع میکنم ک زود ب دنیا بیاد از یه طرف میکم مبادا زود باشه ولی اینو میدونم خیییییلی خستم نه میتونم بشینم نه بخابم دلم میخاد سبک بخابم
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
من از اول تا اخرتهوع و بالااوردن داشتم و دارم br>کلن ١٠ کیلو
بچم هم زیر ٣ کیلو
معده ام نمیتونه گوشت رو تحمل کنه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
سارا جان متاسفانه من تا۸ماهگی بالا میاوردم ماه آخر چند روز درمیون شده بود شکمم کوچیک بود توبیمارستانهمه فکر میکردن نهایت ۶ماهه باردار باشم
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706