2733
2734
عنوان

میخوام برای ازدواج دعا بگیرم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 22 پست
برای ازدواج خوندین؟

بله به نیت ازدواج خوندم 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم قبل نماز صبح؟  بخونم

زمان خاصی نداره عزیز خودم سحر خوندم که سکوت بود حواسم جمع باشه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
بهم گفتن ده بار بخونید خودم ده بار رو پشت سرهم خوندم تو سحر خوندم که همه خواب بودن دیگه با کسی حرف ن ...

فقط یک شب ده بار خوندید یا هرشب خوندید؟؟

چنماه بعد ازدواج کردید؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
فقط یک شب ده بار خوندید یا هرشب خوندید؟؟ چنماه بعد ازدواج کردید؟

یک شب ده بار رو پشت سر هم خوندم.

یک یا دوماه بعد ، البته این رو هم در نظر بگیرید ممکنه برای هر شخص متفاوت باشه با توجه به شرایط هرکسی و تقدیرش 

یک شب ده بار رو پشت سر هم خوندم. یک یا دوماه بعد ، البته این رو هم در نظر بگیرید ممکنه برای هر شخص ...

من تا حاللا شنیدم ک مثلا ۵ بار یس پشت سرهم بخونیم یا ۷ بار پشت سرهم ولی ده بار نشنیده بودم . یعنی فقط با ده بار خوندن ازدواجتون از غیب جور شد ؟؟

من ک فقط برام خواستگار میاد ولی جور نمیشه به ازدواج 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
من تا حاللا شنیدم ک مثلا ۵ بار یس پشت سرهم بخونیم یا ۷ بار پشت سرهم ولی ده بار نشنیده بودم . یعنی فق ...

نمیدونم یکی از دوستان گفتن ده بار منم ده بار خوندم 

از عده طلاقم تا همون ایام خواستگار داشتم ولی جور نبودن طرفینی .... 

منتها این ختم ها و دعاها و گفتن خواسته ها برای کمک از خدا تو انتخاب بهتر هست و چه کسی بهتر از خدا 

واقعیتش وقتی سوره یس رو خوندم اون مواردی که خلقی و عقلی و ...  (بجز موارد مالی که اصلا بیان نکردم )رو خواستم از خدا که طرفم داشته باشه که الحمدلله همسرم بیشترشو داره 

نمیدونم یکی از دوستان گفتن ده بار منم ده بار خوندم  از عده طلاقم تا همون ایام خواستگار داشتم و ...

خوشبخت باشید 😘