2733
2734
پسر من دوسال و دوماهشه هنوز نمیتونه خیلی کلمه هارو بگه سرجمع۲۰- ۳۰تا کلمه بلده
بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
نه هنوز دختر دوستم جمله بندی میکنه دخترم بابا ماما یا هر چیزی که ازش بخوایمو تکرار.میکنه میگن.بیشتر.به.پدر.مادره.شوهرم.میگه.من.دیر.به.حرف.اومدم. ولی.مطمئنا.باهاشون.کار.کنیم.زودتر.راه.میافتن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دخترم بیشتر وسایل بازی جلوش گذاشتموبازی میکنیم شاید از الان همون دوست خیالی اومده سراغش
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
دختر من 2 سال و 3 ماهشه کلمه و چند تا فعل میگه ولی جمله نه. ارثیه باباش هم دیر حرف اومده بود. آره دختر منم ادای حرف زدن در میاره البته بی صدا
دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
2738
برادرزاده منم اصلا حرف نمیزنه درحد چند کلمه البته اون بخاطر اینه که مادرش لهجه داره شما دوتاتون فارسی باهاش حرف میزنید پسرا چون گوش نمیدن دیرتر حرف زدن شروع میکنن
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
پسر منم 2ساله و نیمه چندتا کلمه بیشتر نمیگه بچه ها اینقدر بچه هاتونو باهم مقایسه نکنید یکی دیر حرف میاد یکی دیر راه میافته یکی خجالتیه یکی شیطونه نمیشه بچه ها مثل هم باشن مقایسه نکنید من خودم یادمه بچه مدرسه ای بودم مادرم همیشه منو با دوستام مقایسه میکرد نکنید اینکارو بچه به وقتش حرف میاد دخترا زودتر حرف میزنن پسرا یه کم دیرتر اصلن قدیمیا به این چیزا اهمیت نمیداند بچه خودش حرف میومد
سلام دخترم دوسال و دوماهشه زیادی بلبله انقد زبون بازه جلوش کم میاریم بچه بود فک میکردم دیر داره حرف میفته کلی تخم کفتر خورده اگه راست باشه از اونه
دخترم 10 خرداد 93 اومد بغلم پسرم 14 بهمن 96 توی 18 هفته سقط شد تیر ۹۷ باردار شدم پسرم ۲۲ اسفند ۹۷ دنیا اومد شکرت خدایا
هر بچه ای یه جوره ما یه بچه 3 ساله تو فامیل داریم هنوز انقدی حرف نمیزنه بی خیال باش و از الانش لذت ببر واسه هیچی دیر نیست
دخترم 10 خرداد 93 اومد بغلم پسرم 14 بهمن 96 توی 18 هفته سقط شد تیر ۹۷ باردار شدم پسرم ۲۲ اسفند ۹۷ دنیا اومد شکرت خدایا
2706