2733
2734
عنوان

به نظرتون چیکار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مشکلش رو باید با خانومش و مشاور حل کنه نه اینکه بره به باباش چغلی کنه حالابه باباش گفت مشکلش حل شده؟ من اگه یه کلمه از اتاق خوابمون همسرم بخواد به کسی‌ بگه خیلی‌ ناراحت میشم چه برسه به اینکه بخواد چقلی مسائل اتاق خواب و من رو به باباش بکنه!
به نظر من شما حق ندارین تو زندگیشون دخالت کنید پسر خاله ات هم خیلی زشته که مسایل زناشویی شو میاد به پدر و مادرش میگه معلومه اصلا مدیریت نداره زن و شوهر فقط و فقط خودشون باید مشکلاتشون رو حل کنن اگه قصد کمک دارین پیشنهاد بدین برن مشاور خانواده
این اسمش لجبازیه به جای اینکه رفتار غلط خانومش رو اصلاح کنه خودشم داره همون رفتار رو تکرار می‌کنه و کار به جایی‌ رسیده که شما که دختر خالشونی خبردار شدی که خانوم ایشون تمکین نمی‌کنه! خوب این خیلی‌ بده! به نظرم هر ۲ نفرشون دارن با هم میجنگن به جای اینکه به حل مشکلشون کمک کنن!
حالاخانمه هیچ.برای یه مرد که بخواد زرندگیشو نگه داره اصلا صحیح نیست همه چی رو به خانواده اش بگه و مشکلش رو فامیلی بخواد حل کنه.
یکرنگ بمان ، حتی اگر در دنیایى زندگی می کنی که مردمش براى پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند.
به نظر من زندگی سخت و بی پولی این خانون رو خسته کرده در ضمن اگر خانوادش تهرانن و نمیخواد از تهران بره خوب کاملا حق داره گناه نکرده که بدون پول با بچه های شیطون بره غربت هم بکشه بیچاره
یارب آن نوگل خندان که سپردی به منش. می‌سپارم به تو از دست حسود چمنش
2706