2733
2739
عنوان

خانمایی ک خال صورت برداشتن، ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی میزدن اونا؟؟؟ همه میگن جاشون پر میشه ب مرور زمان

من برداشتم جاش پر شد نگران نباش یکم زمان میبره به این زودی نمیره ترمیم کننده بزن هیچم نگران نباش چون من اینقدر حرص الکی خوردم الان یه ذره هم جاش نمومده

2731
من چی بزنم؟ 😭😭😭😭😭

چی بگم بستگی ب کار دکترت داره برای من خال هام دوتاش گوشتی بزرگ بود گفت شایدم برگرده خدارو شکر برنگشت جاشم خیلی کم موند گودک اصلا نشد ولی ازهمون اول بهم گفت فقط زینک بزن تو خونه ام تایک هفته ضدافتاب بزن من بیرونم میرفتم ماسک میزدم و ضد افتاب 

2740
من 9تا داشتم، 3تاشون بزرگ بود، 2تا رو گونه یکی بغل بینی این 3تا گوده جاشون من خاهرمم خال برداشت، پ ...

خال دونه ای چقدر برداشتی؟؟ یعنی هزینه هر یک خال چقدر شده؟؟

خال گوشتی بودن یا پوستی؟؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
دونه 30تومن ن برجسته نبودن خالام

قیمتش خیلی خوبه

خال ریز معمولی بودن از اینا که رنگشون معمولا قهوه ایه؟؟؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
قیمتش خیلی خوبه خال ریز معمولی بودن از اینا که رنگشون معمولا قهوه ایه؟؟؟

سیاه بودن 

3تاشون مثلا اندازه ی عدس شایدم کمتر

بقیشون ریز تر بودن، بقیه ک ریزتر بودن جاشون گود شد ولی پر شده، نگرانیم واسه این 3تاس

سیاه بودن  3تاشون مثلا اندازه ی عدس شایدم کمتر بقیشون ریز تر بودن، بقیه ک ریزتر بودن جاشون گو ...

اسم دکترتون چیه کدوم شهر هستش؟؟

خیلی قیمتش خوبه 

یکی تو نی نی سایت بود گفت یدونه خال برداشته ۵۰۰ هزار تومن

اسم دکترتون چیه کدوم شهر هستش؟؟ خیلی قیمتش خوبه  یکی تو نی نی سایت بود گفت یدونه خال برداشته ...

خب شاید با لیزر بوده من پارسال 3تا برداشتم 200خورده ای 2بارم جاشون قبل از لیزر آمپول زد درد داشت خیلی، 

ولی اینبار رفتم پیش ای دکتره سوزوند، دردم نداشت

مشهدم، این دکتره ماماست ولی خالم برمیداره خیلیا میرن پیشش

اسمشو نمیدونم ولی فامیلش صباغه

2706