2733
2734
عنوان

کمر درد و انقباض تو هفته 32بیاین دوستانم تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 24 پست
ممنون نی نی جون چشم میرم اینبار بهش میگم هر کاری که لازمه یا هر دارویی بهم بده امپول ریه. رو هم بگم بزنه
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
میگم راستی بر خلاف هر روز امروز حرکاتشم خیلی کم شده تنهایی تو خونه دارم دیونه میشم از فکر و.خیال
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از ماه سوم انقباض داشتم روزی ٣ تا ایزوپرین میخورم و هفته ی یه امپول پرولوتون ، اگه انقباضا زیاده حتما برو دکتر برات امپول ریه بچه بزنه که خدای نکرده زود بدنیا اومد مشکلی نداشته باشه استراحت کن ایشالا بهتر میشی
سلام سالی جون نگران نباش . منم الان تو هفته 31 هستم و دیشب انقباضی داشتم که کمرم هم درد گرفت ولی سعی کردم خودمو آروم کنم . سعی کن آرامش داشته اگر واقعا انقباض های زایمانی باشه به هیچ نحوی کنترل نمیشه اگر کاذب باشه که نامنظم است با افزایش سن بارداری دردا بیشتر میشه . نگران نباشسلام سالی جون نگران نباش . منم الان تو هفته 31 هستم و دیشب انقباضی داشتم که کمرم هم درد گرفت ولی سعی کردم خودمو آروم کنم . سعی کن آرامش داشته اگر واقعا انقباض های زایمانی باشه به هیچ نحوی کنترل نمیشه اگر کاذب باشه که نامنظم است با افزایش سن بارداری دردا بیشتر میشه . نگران نباش . .
2731
شادی جان شما مته چندی? بچه ها میاین یه تاپیک برای ماه 8 درست کنیم تا زایمان انشاءالله با هم باشیم
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
سلام بچه ها نینی جون رفتم دکتر بهم گفت شکمت خیلی سفته ولی خداروشکر بچه تو وضعیت خوبی بود بهم امپول بتامتازون زدن سه تا و سه تای دیگه هم فردا بلید بزنم قرص هم بهم داد یه امپول مسکنم بهم زدن گفت اگه انقباضات بهتر نشد باید بستری بشی واسم دعا کنید کارم به اونجا نکشه
نه خدا نکنه سالی جان انشاءالله به اونجا نمی کشه باز خدا رو شکر آمپول زدی حالا خیالت راحتر می شه قرص چی بهت داد? آیزوپرین?
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
اره عزیزم همینو داد یه شکم بندم برام نوشت که شکمم نیاد پایین و دردام زیاد بشه امپول مسکنم بهم زد
خوبه عزیزم خدا رو شکر خیالت راحت