2737
2734

واکنشتون چی بوده؟

امروز این اتفاق برام افتاد البته فکر میکردم این حرکات دیگه نیست قدیم بیشتر بود قبلا بیشتر میترسیدم ولی امروز با اینکه کوچه تاریک و خلوت بود چنان داد زدم سرش و افتادم دنبالش و فحش دادم بهش یه لحظه ترسیدم گفتم حالا رسیدی بهش چکار کنم باهاش ولی خوب حداقل همه سعی ام را کردم خیر نبینن مریض های روانی را

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین ببخشید شماهم تو بارداری فشارخون داشتین من بارداری قبلیم از۲۹هفته فشارم رفت رو ۱۳ که فقژ گریپ فروت میخوردم و۳۴هفته فشارم رفت روی۲۰که سز اورژانسی شدم الانم فشارم همش بالاس میخاستم بپرسم خوب میشه فشارم یانه بارداری بعدی باید چیکارکنم تحت نظر چه دکتری باشم من بارداری قبلم همه ازمایشارو دادم دفع پروتتین نداشتم فقط فشارم بالابود بچمم تو۳۴هفته باوزن۱۸۳۵بدنیااومد

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
2731
سلام خوبین ببخشید شماهم تو بارداری فشارخون داشتین من بارداری قبلیم از۲۹هفته فشارم رفت رو ۱۳ که فقژ گ ...

سلام عزیزم خداروشکر که بچه اتون را سالم بدنیا آوردید الان باید از حالا بری زیر متخصص داخلی برای فشارت چون میگی الان که باردار نیستی هم فشارت بالا می‌ره گاهی فشار فقط تو حاملگی بالا می‌ره بهش میگن فشار خون بارداری ولی شما زمینه بیماری فشار خون را دارید پس بهتره بری تحت نظر پزشک متخصص

تو بارداری بعدی هم باید خیلی مراعات کنی از همون اول من خیلی غذاهای چرب می‌خوردم اوایلش یا شوری خب آنقدر این فشار خون بارداری اذیتم کرد که الان بخوام باردار بشم دیگه خیلی مراعات میکنم که نگیرم و با رژیم غذایی اول میرم جلو بعدم سابقه ام را به دکتر میگم که دارو بنویسه تحت کنترل باشه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
سلام خوبین ببخشید شماهم تو بارداری فشارخون داشتین من بارداری قبلیم از۲۹هفته فشارم رفت رو ۱۳ که فقژ گ ...

بعدم دکترتون دید که فشار خونتون بالاس باید دارو میداد اسمش متیل دوپا بود که آنقدر نره بالا آسپرین میداد آمپول هپارین میداد فقط گریپ فروت که افاغه نمی‌کرده من هم نمک را به کل حذف کردم هم دارو می‌خوردم هم غذای رژیمی و آمپول و اینا تا تونستم خودمو به ۳۵ برسونم وگرنه اگه نمیکردم الان بچه نداشتم دور از جون 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘