2752
2734
نه. ربطی نداره بهم. احتیاجی هم به جواب سونو.آنومالی نیست. شاید منظورش این بوده جواب سونوی ان تی رو ببر.چون واسه آزمایش دوم هم سونوی ان تی رو از من خواستن. ولی ربطی به آنومالی نداره آزمایش غربالگری دوم ادامه همون غربالگریه اوله. فقط فاکتورای بیشتری رو بررسی میکنه. ولی سونوی آنومالی یه چیز دیگه است. اعضای بدن بررسی میشه.
استرس نگیرتت سونوی ان تی رو ببر اونجا بگو سونوی انومالی و دکتر هنوز برام ننوشته اگه کار راه افتاد که هیچ اگر نه که برو پیش دکتر بگو سونوی انومالی و برام ننوشتی ازمایشگاه میخواد که مینویسه اول هفته 18 میری میدی دیگه جوابم میبری برای ازمایشگاه
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر منم گفت اول سونو رو بده هفته 18 بعد فرداش ناشتا برو ازمایش ولی من نکردم ازمایشگاه هم گفت اصلن اشکال نداره فقط جوابش و بعد برامون بیار که ببینینم معیارهامون نسبت به سنی که باید باشی و ما ازمایشو روش انجام دادیم درست بوده یا نه
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
ازمایشو درس دادی دیگه برو پیش دکترت بگو انومالی و برات بنویسه بعدش م تو هفته 18 برو انجام بده و جواب جفته سونوهای انومالی و ان تی و ببر ازمایشگاه که اونا هم ببینن تمام کوچولوت و با استرس اذیت نکن دختر حوووووون