2733
2734
سه تا مرحله داره بحث گروهی،ایفای نقش و تدریس بحث گروهی با همگروهی هات راجع به یه موضوع صحبت میکنید ...

تحقیقات محلیم دارن؟ یعنی واقعا میان از همسایه ها پرسجو؟

بد نگوییم به مهتاب، اگر تب داریم...                                                               (سهراب سپهری)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما قبول شدید؟  من تکمیل ظرفیت شرکت کردم... به نظرت میتونم قبول شم برم مصاحبه؟  از الان وق ...

نه مصاحبه رد شدم

منم تکمیل ظرفیت شرکت کردم

اصلا نمیشه هیچ حدسی زد بستگی به ظرفیت شهری که شرکت کردی  داره و همینطور حدنصاب قبلیش

تحقیقات محلیم دارن؟ یعنی واقعا میان از همسایه ها پرسجو؟

نه فقط همسایه از بیخ و ریشه پرس و جو می کنند

واسه من همسایه،مدیری و موسسی که پیششون کار میکردم،کارشناس پیش دبستانی اداره مون که هیچوقت ندیده بودمش،همکار پدرم

انشالله ایندفعه قبول بشی یه مرحله از من جلوتری 

انشاءالله هر چی خدا تقدیر کنه

دفعه قبلی که فک میکردم صددرصد قبول شم چون مصاحبه رو عالی دادم و گزینشم مثبت شد ولی بخاطر پارتی بازی وحشتناک رد شدم،این دفعه قبولم نشم مهم نیست

امیدوار باش و توکلت بخدا باشه... منو ببین با کارنامه قرمز و فقط 6نفر تکمیل ظرفیت بازم امید وارم...&n ...

توکل به خدا هر چی خیره پیش بیاد،انشاءالله شما هم قبول بشی

و مصاحبه رو هم خوب بدی،نگران مصاحبه نباش اونقدر کمبود نیرو دارند که این بار چون یک برابر ظرفیته تو مصاحبه همه رو قبول می کنند

توکل به خدا هر چی خیره پیش بیاد،انشاءالله شما هم قبول بشی و مصاحبه رو هم خوب بدی،نگران مصاحبه نباش ...

عزیزم من کارنامه قرمزم شهرمون ۷۰ نفر میخواد به نظرت احتمال قبولی چقدره؟

بد نگوییم به مهتاب، اگر تب داریم...                                                               (سهراب سپهری)