2733
2734
عنوان

کسی بوده 4 روز به پری مونده بی بی چک مثبت شده باشه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100190 بازدید | 108 پست
ایشالا ک باردار باشی عزیزم

اگر با منی.که ممنون از دعای قشنگت.انشالله خودتم آزمایش میدی تاپیکم میزنی تیکر خوشگلم میزاری😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا جایی که اطلاعات۸ساله من قد میده.بیخود حتی هاله محوم نمیندازه

خدا از زبونت بشنوه...ایشالا

علائم هم یکی دوتا دارم خودمو زدم بیخیالی ولی ته دلم یواشکی بهش فکر میکنم و میترسم 

من الان دقیقا۲روزم تاخیر داشتم.همیشه هم روز اول که شروع میشد درد داشتم اما اینبار قبلش درد وحشتناک ا ...

انشالله بزودی نی نی بیاد تودلت عزیزم .من کم کاری تیرویید دارم و قرص مصرف میکنم اینماه دوباراقدام کردم متاسفانه دچار عفونت شدم نشداقدام کنم بنظرتون میشه امیدی داشته باشم ۴روز مونده تا موعدم .هیچ علایمی ندارم ن از پری ن حاملگی 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
خدا از زبونت بشنوه...ایشالا علائم هم یکی دوتا دارم خودمو زدم بیخیالی ولی ته دلم یواشکی بهش فکر میکن ...

نمیشه بیخیال بود.مخصوصا چند روز آخر دیگه محاله.اینقد فکر ادم درگیر میشه که کلی علائمو دردای عجیبم میگیره

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
انشالله بزودی نی نی بیاد تودلت عزیزم .من کم کاری تیرویید دارم و قرص مصرف میکنم اینماه دوباراقدام کرد ...

مرسی عزیزم.قسمت هممون.منم تمام هفته جز دوروز یه قرص میخورم.تحت کنترله

بی بی چک چندتا توپاکتی که میخرید داره فقط یدونه داره؟؟بیبی چک نواری؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706