2733
2734

سلام دوستای نازنینم 

ی دندونپزشک خیلی خوب میخام ک ایمپلنت انجام بده معرفی کنید بهم دورتون بگردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم خوبی🥲

من همونم که باهات حرف میزدم دلداریم میدادی 

واسه سقط مامانم دوقلو ها 

خیلی راهنماییم کردی ♥️ممنونم ازت 

ببخشید مزاحمت شدم 

خواستم بپرسم مامانم الان اگه بخواد بچه بیاره باید چن ماه از سقطش بگذره؟؟؟؟ مهر ماه این اتفاق دیگه

بعد بره دهانه رحمشو اول بدوزه خوب نیس؟ 

میگم شاید الان  بعد عروسی من بچه بیاره شاید روحیش عوض شه 

سلام عزیزم خوبی🥲 من همونم که باهات حرف میزدم دلداریم میدادی  واسه سقط مامانم دوقلو ها  ...

سلام خوشکل من خوبی اره اره شناختمت چقد مهربونی خدا هرچی ک میخای رو بهت بده ک انقد ب فکر مامانتی من خودم ۴تا سقط داشتم اصلا نگران نباش ۶ماه بعد سقطشون میتونن اقدام کنن فقط و فقط تنها چیزی ک مهمه روحیه س و اینکع استرس نداشته باشن من بعد سقطام حامله میشدم فقط در اثر استرس و ترس سقط میشدن باید باهاشون صحبت کنی ک مامان هیچ اتفاقی دوبار نمیفته استرس رو کامل از خودت دور کن اسفند میشه ۶ماه دیگه میتونن اقدام کنن و دهانه رحم رو اول با یک دکتر خوب بررسی کن اگ لازم باشه میدوزن سر دوقلوها پزشک کوتاهی کرد وقتی ک ۴ماهشون بود باید میدوختن یا ب عبارتی سرکلاژ میکردن الانم فکر نمیکنم لازم باشه حالا بازم خوبه اول یه معاینه بشن ببینن لازمه یا ن بعد ک ان شاالله حامله شدن طول سرویکس اگ کوتاه بود اون وقت تو ماه چهارم سرکلاژ میکنن دیگه هیچ اتفاقی نمیفته 

سلام عزیزم خوبی🥲 من همونم که باهات حرف میزدم دلداریم میدادی  واسه سقط مامانم دوقلو ها  ...

فقط روحیه خیلی مهمه عزیزم استرس سقط رو نداشته باشن و ب محظیکه حامله شدن زیر نظر پزشک باشن ک اگ نیاز بود بدوزن عزیزم

سلام خوشکل من خوبی اره اره شناختمت چقد مهربونی خدا هرچی ک میخای رو بهت بده ک انقد ب فکر مامانتی من خ ...

🥲فدای تو بشم عزیزم 

اها نه اصن آدم استرسی نیس  

بخدا یجوری میشم قلبم آتیش میگیره 

چن روزه همش میگه من الان بچه هام دنیا اومده بودنا🥺 بخدا افسرده شدم همش فکروخیال میکنم میگم چرا قسمت نشد چرا خدا خوشحالمون کرد و بعدش اینجوری ناراحت کاش همون از اول نمی‌داد که بخواد دوباره بگیره🥺 

خودش که همش سعی میکنه شاد باشه  

آهنگ میزاره همش میرقصه یا بعد عید عروسی داریم برنامه ریزی میکنه با هرچی دیگه  ولی من میدونم که ته دلش ناراحته واقعا همش بهشون فک میکنه 

🥲

ممنون عزیزم واقعا دستت دردنکنه 

🥲فدای تو بشم عزیزم  اها نه اصن آدم استرسی نیس   بخدا یجوری میشم قلبم آتیش میگیره  ...

خدانکنه خوشکله من 

ای جاااانم الهی شکررر خیلی خوشحال شدم ک روحیشون عالیه پس دیگه نگران هیچی نباش امیدوارم بزودیه زود همینجا خبر بارداری مامان نازتو بهم بدی عروس خانمی