2733
2734
خدایی  چه جوابای چرتی میدین  امشب😐😑از حجم بی معنی بودن  آدم حالت تهوع میگیره

خب بهش بگیم بره جاری ازموهاش بکشونه توخیابون ؟یابگیم پاشوبرو آبروشوببر؟

میگیم بیخیالش شوحرف مزخرف زیادزده میشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب همونم  چرته.....گل به خودی هم محسوب میشه

بابای خودشو ایجوری خراب میکنه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
خوب بود می‌خوام کامل تر برینم بهش 

بگو انگار خودت خیلی گشنگی کشیدی و البته خونه شوهر هم نتونستی جایی برسی

من خونه بابام عین شاهزاده ها بزرگ شدم پدرم از هیچی برام دریغ نکرد

شوهرمم میبینی بهم کلی میرسه میخواد از بابام کم نیاره مبادا به من سخت بگذره حسود خانم 

هر جا هم کم آوردی بگو به خاطر سن بالات هیچی نمیگم و نراعاتتو میکنم 😁

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
من😐😐😐کاربرا با پستای بی معنی اینو میگن

آها.ببخشید

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

حالا مطمن مطمنی گفته؟ 

چون بارداری اعصاب خوردی برات درست نشه 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

بگو خودت که هیچ  کل تیرطایفتم جمع کنن ب گرد پامونم نمیرسین

یا بگو قطره ی افتاده از شوشول بابام هم نمیشین 

یا بگو یه تار موی نجس شوشول بابام هم نمیشین پی پیشو نخورین

ب جای کلمات گوگولی اسمای واقعیشو بگو   من اینجا ب خاطر محدودیت ها از کلمات گوگولی استفاده کردم

بهش بگو چیری شده چرا حرصت گرفته؟! اینجور کمبوداتو داری خالی میکنی؟!🙄🙄 

اگه هم خواست بزنه زیرش بگو بچت گفت حرف راستو بابد از بچه شنید.. دیگ هم محلش نده

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭