2752
2734
نگران نباش چیز ارزشمندی از دست ندادی 

؟؟؟؟؟

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر خیلی دوست داری تلاشتو بکن.  اگر امکان داره مشکل روحیات حل کن و همسرتو راضی کن.

واقعا نمیدونم چه کاری درسته 

عجیب بچه دوست دارم ولی یه ترس همیشگی باهامه که نمیتونم تصمیمات مهم رو خودم بگیرم یعنی نمیتونم همسرم و راضی کنم کاش اون خودش میخواست 

واقعا نمیدونم چه کاری درسته  عجیب بچه دوست دارم ولی یه ترس همیشگی باهامه که نمیتونم تصمیمات مه ...

اگر میتونی یه زندگی متوسط حتی برای بچه دوم ایجاد کنی به نظرم خوبه که بچه دوم بیاری. 

برای اطمینان برو مشاوره یا ۱۴۸۰ شرایطت رو بگو و راهنمایی بگیر.

من تک فرزندم و خیلی برام سخت بود . خیلی دوست داشتم خواهر یا برادر داشته باشم حتی راضی بودم پدرو مادرم از پرورشگاه بچه میاوردن اما نشد دیگه ‌ .  

2706