2733
2734
عنوان

پرستار برای پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 53 پست
نه اتی جون متاسفانه
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم انشاءالله هردوتون خوشبخت باشین همیشه فاهی راست میگه شنیدم داروی خواب میدن بچه ها
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
فاهی امروز بهم‌پیشنهاد کار شد. از عصری فکرم مشغوله برا پسرم. استرس دارم . با اینکه مادرشوهرم هست ولی بازم فکرمیکنم دارم بهش ظلم میکنم😑 آخه خودم بچه یه مامان شاغلم. صبحها ۶:۳۰صبح توسرما و گرما میبردنمون خونه مامان بزرگم چقدر غصه نیخوردم تواون سن همسنام خوابن منو خواب زده میکنن . براهمین از شاغل بودن بدم میاد الانم ازمجبوری دنبال کارم😑
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
اخی اتی جون درکت میکنم منم همین حشو دلرم اما مجبورم
همه جوره امتحانش کن ،حساب کتاب یخچال و فریزرت رو داشته باش حتی اگر برات مهم نیست که مواد غذاییت کم بشه مطمئنا دوست نداری بچتو دست دزد بسپاری
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
ببین اعصاب مصاب درست حسابی داشته باشه. بالاخره دوتا بچه داره حتما ازبی پولی اومده دنبال اینکار .یه دفه بی حوصله نباشه فقط برا پولش اومده باشه دورازجون با بچه بد خلقی بکنه
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
آتی جان قبل از سه سالگی بچه سهی کن یه کار پاره وقت پیدا کنی در حد روزی ٥ ساعت. اگر مجبوری کار کنی ذهن بچه رو نسبت به کارت خراب نکن ،هی نگو آخ بمیرم برات که الان مجبوری بیدار شی ،صبح زود بیدار شدن و شب زود خوابیدن برای رشد جسمی و ذهنی بچه بهتره.
بعد از اینکه پرستارت اوکی شد و بهش اعتماد کردی تحت فشار نذارش و بهش احترام بذار سعی کن باهاش دوست باشی که دلخور نباشه ازت و تو محیط کارش احساس امنیت کنه.اگر دیدی خیلی خوبه و راضی هستی ازش راضی نگهش دار و از دست نده که پرستار خوب نوبره،من تو٥٠ نفر یکی رو پسندیدم.
شب خوش اتی جون
فاهی جون واقعا ممنونم بخاطر راهنمایی هات دعات میکنم دوستم
2706