2733
2739

دلم طاقت نیورد... دیشب تاپیک زدم واسم دعا کنید. خیلی ها لطف کردن. اما امشب دلم گرفت... جز خدا هیچ کس رو ندارم.... خدا الان تنها کسیه ک میتونم باهاش دردو دل کنم... خیلی انتظار کشیدم امروز اتفاقی بیوفته ک منتظرشم.اما انگار خدا میخواد صبر منو امتحان کنه، امشب هم اگه میتونید هر ذکر و سوره ای که میدونید مشکل گشا هست بفرستید واسم. فقط تاپیک رو لایک کنید اگه خوندید دلم یکم قرص بشه... میدونم دیر وقت... میدونم همه مشکل دارن اما خدا گره از کار شما هم با هر ذکر و سوره ای ک میگید در حق من باز کنه... خواهرتون جز خدا هیچ کس رو نداره.... یا خدا گره از کار همه بگشا... ممنونم از همتون🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا کاشف الکرب عن وجهه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(پنج بار)انشاالله خدا گره از مشکلاتت باز کنه 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

الهی که حضرت زهرا پیش خدا برات واسطه شه و دعات کنه تا مشکلت حل شه❤️❤️❤️❤️❤️

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2740