2752
2734
این یه ویروسه... تو بعضی ها هم اصلا علامتی نداره و آلوده هستن... پس نمیخواد حال کسی رو یگیری... شاید خودت هم داری و نمیدونی.. حتی بعضی موارد با چشم معمولی هم دیده نمیشه.. گاعی تو واژن هگگ. هیچ علامتی نداره... پس زیاد فکر نکن که آدمایی که گرفتن از فضا اومدن و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نگران نباش٬به هرحال درمان داره دیگه٬من تاپیک هاتو بااین موضوع دیدم٬خانومهای زیادی اومدن وگفتن که توی بارداری گرقتن وخداروشکردرمان هم شدن وبچشون هم خداروشکر صحیح وسالمه٬علم خیلی پیشرفت کرده جتی هیچ نگرانی ای نیست٬توکل به خدا کن٬ان شاءالله که هم خودت زوددرمان بشی وهم زایمان راحتی داشته باشی.
اللهم صَل علي محمد وآل محمد
سالومه من تجربه خیلیا را خوندم که سوزندن, فریز کردن,لیزر کردن ولی برگشته , ببین این نوع زگیل شما فقط تو زایمان طبیعی خطر داره اگه تا زایمانت مونده و طبیعی نمیحوای زایمان کنی سرکه سیبو امتحان کن
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
سالومه آروم باش باباااااااا واااا !!!!ا مگه من گفتم از فضا اومدن!!!! خب راه گرفتنش ارتباطه بدونه ک ا ن د و م عه دیگه! چرا دعوا داری! خودتو گول میزنی؟!؟!؟؟!؟!؟خارج از ایران تو تست های قبل از ازدواجشون اینم هست ما هم دادیم. ببخشید به هر حال اعصابت خرابه من نباید یکی بدو کنم باهات، ایشالا که چیزی نیست و حل میشه،
2706