2752
2734
عنوان

چقدر پسرا ترسناکن.

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 99 پست
واا  رابطه دو طرفه س چرا مثل وسیله به دختر نگا میکنین خوب اون پسره هم همه چیزشو گذاشته تو رابط ...

دقیقا.یه جوری میگن دختر خودشو در اختیار پسر میزاره انگار دختر مسواکه مثلا.دخترم یه آدم عاقل و بالغه که انتخاب میکنه چیکار کنه یا نکنه.هر رابطه ای هم دو طرفست.دو طرف با میل خودشون وارد رابطه میشن.

و ما نباید تا این حد وقیح بشیم که حتی بخوایم برای خصوصی ترین مسائل دخترا تصمیم گیری و اظهار نظر کنیم.

زندگیه شخصی پسرا و تصمیماتشون واسه خودشونه ولی انگار زندگیه دخترا عمومیه که هر کی از راه میرسه یه تزی میده و میره

اینکه پسر بی شخصیت وجود داره مقصرش خانما نیستن.

و رابطه ی ناموفق هم برای هر دو طرف هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هم جنسای شماهم ناحقی نمیکنن فقط ب فکر غرور خودشونن و با دل ی دختر بازی میکنن شما پسرا واقعا کاری کرد ...

حق تا ابد

تو تلخی بعضی حرفا میشه غرق شد🖤🖤خدا هم وا دلم قهره موعه بو بت پرست امشو...
خاک بر سر همچین مادر شیطان صفتی مادر که هر*زه باشه پسره هم شبیه اش میشه

من زیاد شنیدم 

پس فکر کردی چرا دوست دارن اغلب پسر داشته باشن

حتی تفکر مردها هم همینه 

وگرنه اگه به تربیت پسر اهمیت میدادن

خیلی سخت تر ا ز دختره 

چون قرار حامی یه خانواده باش و مسئول نه لوس و مامانی 

من زیاد شنیدم  پس فکر کردی چرا دوست دارن اغلب پسر داشته باشن حتی تفکر مردها هم همینه  و ...

آدما ترسناکن انقدر فرق گذاشتن عادی نیست اینا مشکل دارن کاش قبل از این که حامله بشن یه تست روان بدن ببینن میتونن بچه تربیت کنن خاک برسرشون کنن همچین کسایی متعفنن و حال ادمو بهم میزنن

هردو طرفمون مقصر داریم 

قانع شدم خوب وگرنه قصد داشتم دعوا کنم باهات هرچی جنس مذکره سرتو خالی کنم 🤣😑😐

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
فکر کن داغون ترین پسر خودشیفته شده فکر کرده مثلا پیشنهاد بده با سر قبول می‌کنیم تازه برای ازدواج هم ...

آره بخدا اصلا ی وضعی شده 

حالا دیگه دختراعلاوه بر اینکه خودشون کاملا ودراختیارمیذارن از نظرمالی هم طرف وساپورت میکنن معلومه ک پسرا حس پادشاه بودن بهشون دست میده

میگم شماهمینین یدونه پسر ومرد ببینین میریزیم سرش تو سایت بارها بوده 

ن خب نفهمیدی بالا شوخی کردم؟ 😐

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
2706