2733
2734

همین دوساعت پیش برای یچیز خیلی ساده😂

داشتم از سرکار برمیگشتم هوا خیلییییی خوب بود🥺😍 سرد و ابری، بارون میومد همون موقع گفتم خدایا شکررررت بالاخره هوای مورد علاقم رسید😂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا فریده خانم؟یعنی الان هیچ چیز توی زندگیتون نیست که باش خوشحال باشید؟

نه چون سلامتی نداریم هیچی برام پشیزی ارزش نداره

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)
2731
همین دوساعت پیش برای یچیز خیلی ساده😂 داشتم از سرکار برمیگشتم هوا خیلییییی خوب بود🥺😍 سرد و ابری، ...

به نظر ساده میاد ولی خیلی نعمت بزرگیه ..

فکر کن همین هوا میتونست سمی باشه ، فاصله ی خورشید از زمین می تونست کمتر بشه و ما نتونیم روی زمین زندگی کنیم .

نه چون سلامتی نداریم هیچی برام پشیزی ارزش نداره

اخی خدا سلامتی بده ان شاالله ، امید داشته باشید که همه چیز می‌تونه درست بشه ، اگر مایوس بشید بیماری خیلی بیشتر ازارتون میده ، امید مثل نوریه که درون ادمو روشن و‌گرم‌نگه میداره .

اخی خدا سلامتی بده ان شاالله ، امید داشته باشید که همه چیز می‌تونه درست بشه ، اگر مایوس بشید بیماری ...

دعاکنید برامون

اگر امروز با احساس تندرستي بيشتري از خواب بيدار شدید ... از ميليون ها نفري که تا پايان هفته نيز دوام نخواهند آورد سعادتمند تريد.

اگر هرگز، تنهايي زندان، زجر شکنجه، يا گرسنگي را تحمل نکرده ايد از 500 ميليون نفر در اين دنيا پيش تريد.

اگر بتوانيد بدون ترس از ارعاب، دستگيري،شکنجه يا مرگ مراسم مذهبي خود را انجام دهيد، از 3 ميليارد مردم اين جهان خوشبخت تريد.

اگر غذايي در يخچال ، پوشاکي بر تن، سقفي بالاي سر و جايي براي خوابيدن داريد ... از 75 درصد مردم جهان ثروتمند تريد.

اگر در بانک يا کيف دستیتان پول داريد و جايي براي استراحت و تفريح در اختيار نيز داريد ، از جمله 7 درصد ثروتمندان جهان هستيد.

اگر پدر و مادرتان هنوز در قيد حيات هستند و با هم زندگي مي کنند شما از جمله نوادر ميباشید.

اگر مي توانيد اين مطلب را بخوانيد، دو بار سعادتمند هستيد، يک بار به خاطر اينکه کسي به فکر شماست و دوم اينکه شما از بیش از 4 ميليارد نفري که در اين دنيا بي سواد هستند، خوشبخت ترهستيد.

دعاکنید برامون

فریده خانم می دونم بیماری پر از حس بده پس تنها کاری که به خودم آرامش میده رو بهتون میگم , امروز سحر از خواب بیدار شو پنجره رو باز کن و به بیرون نگاه کن ، خنکی هوا رو حس کن ، بعدش با خدا هرجوری که راحتی و‌دلت میخواد حرف بزن یا اصلا هیچی نگو و فقط نگاه کن نگاه کن به دنیایی که خاموش شده و تاریکه ، به تنهایی خودت در این عظمت فریبنده  این همه ی حس قشنگ دنیاست ، پر از آرامش میشی...

یه جوری میگن زنده بودن انگار واقعا زندگی میکنن و لذت میبرن😂😂😁

یه داستان سعدی داره خیلی جالبه حتما بخونیدش ، داستان قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی گرفتار آید .

شاید الان احساس خوشبختی نکنی ولی شرایط خیلی خیلی میتونست برای همون بدتر از این که هست باشه .

مثلاً همین که با فامیل ها هر از گاهی میشیم و گرم میگیریم زندگی کردن نیست؟

اینکه بچمون بغلمون می‌کنه و عاشقمونه زندگی کردن نیست؟

اینکه عزیزی داریم که باید براش غذا درست کنیم زندگی کردن نیست؟

یه سر برید توی خیابون و زیر درختا رد بشید و شاخه هاشونو‌نگاه کنید این زندگی کردن نیست؟

اگه اینا زندگی و لذت نیست اسمش چیه؟

البته مشکل هم هست ولی لذت هم‌کم نیست...

فریده خانم می دونم بیماری پر از حس بده پس تنها کاری که به خودم آرامش میده رو بهتون میگم , امروز سحر ...

نمیدونم کجای این زندگی گم شدم که خودمو پیدا نمیکنم 

نمیدونم کجای این زندگی گم شدم که خودمو پیدا نمیکنم  

هیچ‌کس توی هیاهو نمیتونه چیزی رو پیدا کنه حتما وقتی رو به خلوت خودت بگذرون ، وقتی همه ی دنیا و ادماش خوابیدن بلند شو دنبال خودت بگرد...

به کوچکترین و ساده ترینر چیزهایی که البته تا الان فکر میکردی ساده است توجه کن ، به چمن ها ، به برگهایی که دارن زرد میشن به هوایی که روی پوستت خنکی می‌کنه ، بیشتر برو طبیعت

ما چشمامون رو داریم که خودش به تنهایی برای یک عمر لذت بردن کافیه ، گوش هامون ، پوستمون .... یکی یکی به همشون فکر کن ، البته این یکی از تمرینات یوگا هم هست که قبل خواب میتونید انجام بدید.

هیچ‌کس توی هیاهو نمیتونه چیزی رو پیدا کنه حتما وقتی رو به خلوت خودت بگذرون ، وقتی همه ی دنیا و ادماش ...

اره انگار مثل یک ربات فقط دارم کارایی که وظیفمه بدون لذت انجام میدم ,میخوام زنده دل باشم کاش بتونم

2706